Konkretnie zaszalał na imprezie. Krzysztof Rutkowski zadał szpanu godnego detektywa

Krzysztof Rutkowski nagle wyciągnął nietypową rzecz (fot. AKPA, Instagram)
Krzysztof Rutkowski nagle wyciągnął nietypową rzecz (fot. AKPA, Instagram)
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

19.06.2024 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Rutkowski wie, jak zrobić wielkie wejście. Kiedy impreza już się kończy, potrafi zadać lansu nawet podczas afterparty. Co takiego pokazał po gali organizowanej przez Plejadę?

Mało jest w Polsce celebrytów, którzy kochaliby luksus równie mocno co Krzysztof Rutkowski. Najbardziej znany w kraju detektyw (warto jednak podkreślić, że nie posiada licencji) uwielbia drogie marki i lansuje się kiedy tylko może. Podczas wielkich wyjść wspólnie z żoną Mają również dba o odpowiednie odzienie i biżuterię. Na afterparty imprezy Plejady zaskoczył jednak nie tylko ubiorem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Rutkowski zaszalał na afterparty

Na instagramowe story Rutkowskiego trafił fragment nagrania zarejestrowanego podczas relaksu przy drinku. Siedzący wspólnie z partnerką i przyjaciółmi gwiazdor polskiej kryminalistyki chyba poczuł się wyjątkowo pewny siebie. W pewnym momencie wyciągnął rzecz, którą mało kto może się pochwalić: etui, w którym najprawdopodobniej znajdowała się legitymacja policyjna.

Detektyw nie raczył jednak wytłumaczyć, co faktycznie się tam znajduje. Czyży był to tylko niewinny żart? Zamiast komentarza doczekaliśmy się tylko zastygłego na twarzy uśmiechu.

Rutkowski spotkał się z Krzysztofem Skibą

To jednak nie był koniec niespodzianek. Jak się okazało, Rutkowski spotkał się z Krzysztofem Skibą. W ten sposób chciał wyciągnąć rękę do osoby, która wcześniej kilka razy zdążyła go skrytykować. Panowie zrobili sobie wspólne zdjęcie, a muzyk w długim instagramowym poście napisał, że zmienił zdanie względem detektywa.

Krzysztof Rutkowski z legitymacją policyjną (Instagram)
Krzysztof Rutkowski z legitymacją policyjną (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także