Jastrząb SerialeKolejna gwiazda znika z "M jak miłość"? Od pracy na planie woli śpiew! Pierwsza płyta aktorki właśnie trafiła na rynek

Kolejna gwiazda znika z "M jak miłość"? Od pracy na planie woli śpiew! Pierwsza płyta aktorki właśnie trafiła na rynek

Kolejna gwiazda znika z "M jak miłość"? Od pracy na planie woli śpiew! Pierwsza płyta aktorki właśnie trafiła na rynek
Justyna Mazur
22.07.2019 12:48

Iga Krefft nagrywa muzykę pod pseudonimem Ofelia. Wziął się on stąd, że jako 15 –latka zakochała się w dramacie Hamlet Williama Shakespeare'a. Od tamtego czasu tworzy muzykę i obecnie sporo jej nagrań można znaleźć na YouTube. Aktorka od małego interesowała się muzyką. Brała też udział w dziecięcym talent show Od przedszkola do Opola.

Niedawno pokazała okładkę swojego nowego singla i wzbudziła kontrowersje. Bowiem serialowa Ula pokazała się tam niemal topless, zasłaniając dłońmi nagie piersi. Być może fanom M jak miłość trudno to przyznać, ale Iga ma już 24 lata, jest dorosłą kobietą a nie dziewczynką i taka prezentacja własnej osoby nie jest niczym złym. Już nie mówiąc o tym, że w serialu właśnie wyszła za mąż za Bartka (Arkadiusz Smoleński). I obojgu zdarza się grywać nawet w spokojnym i poprawnym M jak miłość dość odważne sceny.

Premiera singla Igi miała miejsce się już 19 lipca.

KOCHANI! Nastał ten wielki i wspaniały moment! Jaram się jak choinka w wigilię, bo w końcu mogę wam powiedzieć!!!! 19 lipca odbędzie się premiera pierwszego singla z płyty! "ZARAZ" bo taki ma tytuł ta piosenka możecie sobie z’ presave’ ować na Spotifaju! Wrzucam link w BIO i posłuchać sobie zaraz po tym, jak się tam pojawi - pisała Iga na swoim Instagramie.

Czy to wszystko oznacza, że Iga, wzorem swojej serialowej siostry Natalii (Marcjanna Lelek) zniknie z M jak miłość? To bardzo możliwe. Wszystko zmierza przecież ku temu, by Ula uciekła jednak z Grabiny z zakochanym w niej Jankiem (Tomas Kollarik). A co z mężem Bartkiem? Lisiecki po prostu też zapewne zniknie. Także dlatego, że grający go Arkadiusz Smoleński obecnie ma dużo ciekawych serialowych propozycji. Pojawił się i w Na dobre i na złe i w Na Wspólnej. Widzowie go pokochali, więc na pewno jeszcze nie raz zobaczymy go na małym ekranie.

Iga Krefft – Polsat, wiosenna ramówka 2019
Iga Krefft – Polsat, wiosenna ramówka 2019
Iga Krefft – M jak miłość, 18 urodziny
Iga Krefft – M jak miłość, 18 urodziny
Iga Krefft – jesienna ramówka TVP 2018
Iga Krefft – jesienna ramówka TVP 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także