Jastrząb SerialeZagadkowa ciąża w "M jak miłość". Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!

Zagadkowa ciąża w "M jak miłość". Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!

M jak miłość, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Janek (Tomas Kollarik)
Justyna Mazur

11.07.2019 11:43, aktual.: 11.07.2019 12:30

Serialowy Bartek z M jak miłość wspomniał w mediach społecznościowych o wielkim szczęściu, które będzie udziałem jego i Uli. Mowa o dziecku? Wszystko byłoby pięknie, gdyby Janek nie wrócił jednak do Grabiny i nie wodził na pokuszenie młodej małżonki. Para nawet pocałuje się. Ale czy dojdzie do czegoś więcej?

W sumie ten miłosny trójkąt od miesięcy dostarcza widzom M jak miłość nie lada emocji. Gdyby jeszcze doszło do zdrady i spłodzenia dziecka z innym, sięgnęłyby one zenitu.

Czy jednak faktycznie Lisieccy będą spodziewać się dziecka? Tylko wtedy, gdy zaliczą jakąś wpadkę. Albo gdy Ula da się ponieść namiętności do Janka.

- To nie jest dla Uli czas na ślub, zakładanie rodziny. Jej największe wątpliwości tyczą się Janka. Chwyta ją zazdrość, kiedy widzi Janka z inną kobietą. Nie wiem, czy Ula postawi na dobrego faceta, podejmie odpowiednią decyzję. To jest kwestia tego czy Ula będzie słuchać rozsądku czy wybierze tę namiętność i może to serce. Dowiemy się w przyszłości - mówiła Iga Krefft w Kulisach serialu M jak miłość.

Wiadomo już, że Janek w powakacyjnych odcinkach M jak miłość nie odpuści i wciąż będzie w sobie pielęgnował chorą miłość do rudowłosej Mostowiaczki. Szkoda, bo przecież mógłby o niej zapomnieć i na serio zainteresować się śliczną Sonią (Barbara Wypych). A może dojdzie do tego, że obaj mężczyźni... postanowią, że Ula będzie z Jankiem, a Sonia z Bartkiem! To byłoby jeszcze bardziej emocjonujące. Czy tak jednak będzie, dowiemy się dopiero pod koniec nadchodzącego już wielkimi krokami nowego sezonu M jak miłość.

  • M jak miłość - Barbara (Teresa Lipowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
  • Slider item
  • Arkadiusz Smoleński,  Iga Krefft i Tomas Kollarik
  • Arkadiusz Smoleński i Iga Krefft
  • M jak miłość - Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)
  • M jak miłość - Ula (Iga Krefft)
  • Slider item
[1/7] M jak miłość - Barbara (Teresa Lipowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także