NewsyKatarzyna Warnke miała wypadek na autostradzie. W samochodzie była jej córeczka. "Koło zostało urwane"

Katarzyna Warnke miała wypadek na autostradzie. W samochodzie była jej córeczka. "Koło zostało urwane"

Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
Krystyna Miśkiewicz
08.09.2021 09:40, aktualizacja: 08.09.2021 10:56

Katarzyna Warnke od kilku lat jest szczęśliwą żoną Piotra Stramowskiego. Aktorska para dobrała się wręcz idealnie. Razem nie tylko spędzają każdą wolną chwilę, ale także występują w kolejnych filmach.

W 2019 roku doczekali się pierwszego dziecka. Aktorka bardzo długo nie komentowała plotek o ciąży i nie potwierdzała swojego stanu. Przez kilka miesięcy unikała publicznych wystąpień. Dopiero będąc w zaawansowanej ciąży, pojawiła się po raz pierwszy od długiego czasu na pokazie mody, gdzie wszystkim zgromadzonym zaprezentowała swój spory ciążowy brzuszek.

Aktorzy starają się trzymać córeczkę z dala od świata show-biznesu. Chociaż są aktywni w social mediach, to nie publikują zdjęć z jej twarzą. Tak kadrują fotografie, by nigdy nie pokazać zbyt wiele. Przez długi czas po narodzinach nie zdradzali nawet płci. Od jakiegoś czasu wiadomo jednak, że ich pociecha ma na imię Helenka.

Katarzyna Warnke miała wypadek. W jakim jest stanie?

Katarzyna Warnke od dwóch lat łączy zawodową pracę z macierzyństwem. Aktorka zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy, bezustannie pojawia się w kolejnych produkcjach – ostatnio zagrała w Powrocie do Legolandu. Gwiazda przyznaje jednak, że narodziny dziecka zmieniły jej życie. O wszystkim opowiedziała w sierpniu zeszłego roku w rozmowie z naszą reporterką:

Zaskoczyło mnie to, że nie ma czasu na spanie. To jest na szarym końcu. Również to, że nie jestem w stanie czytać. Czytam, ale dużo mniej niż wcześniej. Brakuje mi przestrzeni, ciszy, samotności. Bardzo ją lubiłam. Jestem osobą bardzo towarzyską, na przemian z totalnym wycofaniem się i takim domowym byciem ze sobą. Bardzo to lubię. Teraz jest zawsze Helenka. Daje oczywiście mnóstwo radości, właściwie coraz więcej, bo niedługo skończy roczek, ale też jest coś za coś. Myślę, że te sprawy się wyrównają. Wrócę do lektur, ale na razie Helenka potrzebuję dużo opieki i to każdy, kto ma dzieci, wie o tym doskonale – zdradziła Jastrząb Post.

Teraz tabloid donosi, że gwiazda i jej córeczka miały poważny wypadek na autostradzie. Fakt informuje, że aktorka razem z Helenką próbowały dostać się w okolice Piaseczna. Skorzystały z usług lokalnego przewoźnika. Ten jednak niezbyt dobrze znał trasę, przez co trafił na autostradę.

Kierowca miał zatrzymać się na pasie awaryjnym, by sprawdzić dalszy dojazd do celu. Gdy ponownie włączył się do ruchu, wykonał manewr skrętu i uderzył w prawidłowo jadący samochód.

W tym momencie został uderzony przez jadące prawidłowo sąsiednim pasem auto. W wyniku kolizji pojazd, którym poruszała się aktorka, został znacząco uszkodzony: koło i boczne lusterko zostało urwane, podobnie jak zderzak i lewy błotnik – relacjonuje Fakt.

Chociaż sytuacja wyglądała bardzo groźnie, to wiadomo, że nikomu nic się nie stało, a Kasia i Helenka czują się znakomicie. Wszystko to potwierdził sam Piotr Stramowski.

Wszystko w porządku, nic się nie stało, dziękujemy – powiedział w rozmowie z Faktem.

Wypowiedź aktora na pewno uspokoi zaniepokojonych fanów.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką
Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką
Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką
Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z córką
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski – Sala samobójców: Hejter
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski – Sala samobójców: Hejter
Katarzyna Warnke na premierze filmu Fighter
Katarzyna Warnke na premierze filmu Fighter
Katarzyna Warnke Piotr Stramowski
Katarzyna Warnke Piotr Stramowski
Kasia Warnke pokazała córkę
Kasia Warnke pokazała córkę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także