NewsyKatarzyna Skrzynecka nie może schudnąć. Co stoi na przeszkodzie u aktorki?

Katarzyna Skrzynecka nie może schudnąć. Co stoi na przeszkodzie u aktorki?

Katarzyna Skrzynecka marzy o idealnej sylwetce
Katarzyna Skrzynecka marzy o idealnej sylwetce
Źródło zdjęć: © AKPA | Jacek Kurnikowski

10.06.2024 08:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Skrzynecka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, która niedawno podzieliła się z fanami swoimi trudnościami związanymi z utrzymaniem wymarzonej sylwetki. Mimo jej szczerych wysiłków, powrót wymarzonej sylwetki okazał się wyzwaniem.

Katarzyna Skrzynecka od lat zachwyca widzów swoim talentem i charyzmą. Jako jurorka w popularnym programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zyskała jeszcze większą sympatię fanów. Jednak, jak wiele osób, aktorka zmaga się z wyzwaniami związanymi z utrzymaniem odpowiedniej wagi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niezwykła metamorfoza Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Swoją popularność zawdzięcza wielu wybitnym rolom, jak i jurorowaniu w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Skrzynecka nie tylko zachwyca swoim talentem, ale również urodą.

W 2019 roku Katarzyna Skrzynecka przeszła znaczącą metamorfozę, tracąc 10 kilogramów w ciągu zaledwie 5 tygodni. Proces ten relacjonowała na Instagramie, a jej największym wsparciem był mąż Marcin Łopucki. Jednakże, z biegiem czasu, część utraconych kilogramów zaczęła wracać. Pomimo tego, aktorka wciąż przyciąga uwagę swoim urokiem i charyzmą.

Aktorka skomentowała swój obecny wygląd

Na jednym z ostatnich pokazów Paprocki&Brzozowski, Katarzyna Skrzynecka, podczas rozmowy z serwisem Party, odniosła się w kilku słowach do swojego obecnego wyglądu.

Nie zawsze osoba o większych wymiarach musi być nieapetyczna, czasami trzeba umieć z szacunkiem. Jeśli nie masz czasu schudnąć, albo zawziąć się i troszeczkę tych gabarytów zrzucić, a w moim życiu często tak jest, że za dużo pracuję i, niestety, nie mam czasu na sport i diety. Pewnie, że chciałabym mieć parę kilo mniej, ale wolę spędzić ten czas z córkami, a nie na siłowni - powiedziała Skrzynecka.

Aktorka podkreśliła, że priorytetem w jej życiu jest czas spędzany z rodziną, a nie dążenie do idealnej sylwetki.

Skrzynecka marzy o zrzuceniu kilku kilogramów, ale nie wszystko jest takie proste

Katarzyna Skrzynecka doskonale zdaje sobie sprawę z własnej wartości i urody. Niezależnie od swojej figury, zawsze potrafi zachwycić wyglądem. Jednak, chęć zrzucenia jeszcze paru kilogramów, powróciła jak bumerang, w ostatnim czasie.

Katarzyna Skrzynecka uwielbia spędzać czas z rodziną
Katarzyna Skrzynecka uwielbia spędzać czas z rodziną© Instagram | Katarzyna Skrzynecka
Jak będę mogła, to będę się o to starać, aby w wolnych chwilach trochę się za siebie wziąć. Może mi się to uda, może nie. [...] Zawsze uważałam, że trzeba się po prostu umiejętnie i fajnie ubierać. Nie eksponować tego, co lubimy w sobie mniej, i wyeksponować to, co fajne [...] Myślę, że trzeba uświadamiać młode dziewczyny, że nie wszystko musi koniecznie być z takiego kanonu, jaki wygładzają aplikacje graficzne w Internecie - podkreśliła aktorka w wywiadzie z Party.

Skrzynecka ma zdrowe podejście do swojego ciała i wyglądu, podkreślając, że najważniejsze jest, aby czuć się dobrze w swojej skórze i umiejętnie podkreślać swoje atuty. Aktorka zachęca również młode kobiety do akceptacji siebie takimi, jakimi są, zamiast dążyć do nierealnych standardów piękna kreowanych przez media.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także