NewsyJustyna Steczkowska ma figurę modelki. Wystarczyło, że wykluczyła z diety JEDEN produkt

Justyna Steczkowska ma figurę modelki. Wystarczyło, że wykluczyła z diety JEDEN produkt

Dieta Justyny Steczkowskiej
Dieta Justyny Steczkowskiej
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

Justyna Steczkowska zachwyca figurą mimo upływu lat. Przepisem na jej sukces w kontekście zdrowej masy ciała wcale nie jest dieta.

Justyna Steczkowska nie może narzekać na geny! Na przestrzeni lat zmieniła się niewiele - z pewnością zawdzięcza to właśnie swoim przodkom, ale nie oznacza to, że nie ma innych sposobów na piękny wygląd! 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przepis Justyny Steczkowskiej na zdrową sylwetkę

Fani wokalistki z pewnością zastanawiają się, jak ona to robi, że wygląda tak świetnie! Odpowiedź jest prosta - dla Justyny Steczkowskiej takim czynnikiem jest praca. Przyznała to w przeszłości w wywiadzie dla Plotka. 

Najlepiej lubić swoją pracę, bo wtedy nie odczuwa się jej ciężkości. Zanim się stanie na scenie i zaśpiewa, co jest ukoronowaniem twojej pracy, wielką przyjemnością i radością, trzeba wcześniej wykonać dużo pracy, której nie widać. Jeśli chcesz mieć formę, mając lat 50, tak jak ja, to nie ma zmiłuj – wyznała.
Jak zatem artystka dba o swoje ciało? 
Ono potrzebuje ruchu, potrzebuje naszej miłości, akceptacji i zdrowia, czyli zbilansowanej diety, zrzucenia ciężkich emocji z siebie, ładowania go pozytywną, dobrą energią. Na pewno sport nas wyzwala w dużej mierze. No i miłością, przytulaniem się, wszystkim tym, co jest dla nas miłe - kontynuowała. 

Dieta Justyny Steczkowskiej

Nie jest tajemnicą, że lata temu Justyna Steczkowska zrezygnowała z alkoholu. Jak wówczas twierdziła, jej ciało po nim puchło. Czy wyklucza też inne produkty ze swojej diety?

Ja bardzo lubię jeść, więc niczego nie wykluczam. Jem dużo zielonych rzeczy, bardzo dbam o to, żeby spożywać odpowiednie zestawy witamin. Sama je przygotowuję, bardzo dokładnie czytam, co jem, w jakim czasie i po co. Po prostu dbam o zdrowie, żeby być wsparciem dla rodziny i dobrze czuć się ze sobą - mówiła w rozmowie z tym samym serwisem.

Dla Steczkowskiej kluczowym elementem dnia jest poranek. Tuż po przebudzeniu wypija szklankę wody, a następnie sok owocowo-warzywny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także