NewsyBeyonce ważyła prawie 100 kg. Rzuciła TE produkty i błyskawicznie wróciła do formy

Beyonce ważyła prawie 100 kg. Rzuciła TE produkty i błyskawicznie wróciła do formy

Jak schudła Beyonce?
Jak schudła Beyonce?
Źródło zdjęć: © Getty Images, Instagram

Beyonce była w bliźniaczej ciąży. Kiedy zapragnęła wrócić na scenę postanowiła, że wciśnie się w kostium, w którym występowała wcześniej. Efekt był oszałamiający.

Beyonce od lat zaskakuje, zachwyca i wzbudza podziw. Nie tylko za sprawą muzyki, jaką tworzy, ale także dzięki swojej niezłomności. Kiedy sobie coś postanowi, nie ma takiej siły, która mogłaby ją powstrzymać. Tak też było, gdy walczyła z nadprogramowymi kilogramami po ciąży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Beyonce schudła w 44 dni

Gwiazda zaplanowała powrót na scenę w wielkim stylu - miała zaśpiewać podczas festiwalu Coachella. Piosenkarka po porodzie nie przypominała jednak siebie. Nic w tym dziwnego - urodziła dwoje wspaniałych maluchów, a jej ciało potrzebowało czasu i opieki, by wrócić do dawnych kształtów

Były dni, gdy myślałam, że już nigdy nie będę taka sama fizycznie. Że nie odzyskam swojej siły i wytrzymałości. Pod koniec ciąży ważyłam niemal 100 kilogramów. Po porodzie moje ciało nie było takie samo, moja głowa chciała być z moimi dziećmi

Przed powrotem do śpiewania postanowiła, że "wbije się" w kreację sprzed ciąży. Pomógł jej w tym przyjaciel, Marco Borges, który opracował 22-dniowy program odchudzający. Beyonce wykonała go dwa razy.

Jak wyglądała dieta Beyonce?

Powrót do wagi sprzed ciąży wymagał od Beyonce wielu wyrzeczeń. Piosenkarka musiała zrezygnować z cukru, węglowodanów, mięsa, nabiału, ryb i alkoholu. Zdaniem Borgesa, te produkty nie przynoszą organizmowi zbyt wielu korzyści i mogą negatywnie wpływać na zmagania w drodze do wymarzonej sylwetki. Co więcej, ekspert zapewnia, że ich wyeliminowanie może nie tylko wpłynąć na utratę masy ciała, ale też poprawić wygląd skóry i polepszyć samopoczucie.

Wokalistka swoje zmagania z kilogramami relacjonowała na YouTubie. Tam możemy zobaczyć, że wszystkie posiłki były starannie przygotowywane przez obsługę. Warto zauważyć, że w tym czasie Beyonce przygotowywała się do występu na Coachelli, a więc była w ciągłym ruchu, co z pewnością przyłożyło się do jej sukcesu.

Ile schudła Beyonce?

Wiadomo, że już miesiąc po porodzie piosenkarka schudła 14 kilogramów. Nie wiadomo, ile dokładnie schudła w późniejszych zmaganiach w odchudzaniu, jednak efekty są widoczne gołym okiem. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia.

Beyonce
Beyonce© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także