Jak wyglądała Joanna Racewicz na premierze monodramu Znieważeni?
Joanna Racewicz to doskonale znana widzom dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Karierę przed kamerami rozpoczynała na antenie TVP. Później pojawiła się w stacji TVN, by od 2018 roku związać się z Polsatem.
Racewicz niezmiennie wzbudza zainteresowanie mediów, a także fanów. Wszyscy uważnie obserwują zmiany w urodzie dziennikarki, a ta doniesienia o licznych operacjach skomentowała w swoim stylu, nieco ironicznie i z wyraźnym dystansem.
Kiedy pojawiła się na premierze Znieważonych, dało się zauważyć, że ma wyraźnie dłuższe niż zwykle włosy, a do tego wyraźnie zapuszcza grzywkę, którą nieco uniesioną rozczesała na dwa boki. W czarnej stylizacji z odważnym dekoltem prezentowała się bardzo korzystnie. Zajrzyjcie do naszej galerii.