Gwiazdy promują Sylwester 2020 z TVP: Cleo, Roksana Węgiel, Zenek Martyniuk, Ida Nowakowska

Sylwester 2020 TVP

Sylwester 2020 TVP

Sylwester 2020 w TVP z udziałem gwiazd w tym roku odbędzie się w Ostródzie. Na konferencji promującej wydarzenie pojawili się m.in. Roksana Węgiel, Cleo, Zenon Martyniuk. Kto jeszcze? Zobacz galerię zdjęć.

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Wiadomo już, że w tym roku nie będzie hucznych imprez w klubach i na świeżym powietrzu. Zgodnie z najnowszymi wytycznymi ograniczono możliwość przemieszczania się między godz. 19.00 a 6.00 rano w noc sylwestrową 2020/2021. Decyzja o wprowadzeniu godziny policyjnej zmusza Polaków do pozostania w domach, co z pewnością przełoży się na wysokie wyniki oglądalności emitowanych w tym czasie poszczególnych programów.

Stacje telewizyjne szykują dla widzów kilka ciekawych propozycji. Wiemy już, że TVN7 wyemituje nagrany wcześniej specjalny program z udziałem gwiazd swoich flagowych programów, z kolei Polsat zbuduje dwie sceny w telewizyjnym studiu, na których na żywo wystąpią m.in. Michał Szpak, Beata Kozidrak i Loona. Jedynie TVP postawiło na koncert w plenerze.

Sylwester 2020 w TVP. Gwiazdy na konferencji prasowej

Jacek Kurski już jakiś czas temu zapewniał nas, że jego stacja przygotowuje Sylwester Marzeń, który rozmachem będzie przypominał te z poprzednich lat.

Jedną z lokalizacji rezerwowych po Zakopanem był Sylwester na Narodowym, ale wiemy, że jest szpital polowy i są rzeczy ważniejsze niż nawet Sylwester Marzeń. To oczywiście zdrowie Polaków. (…) Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką. Sylwester marzeń – mówił Kurski w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Prezes TVP słowa dotrzymał i na scenę, która stanie w Ostródzie nazywanej Perłą Mazur, zaprosił sporo znanych artystów.

Kilka z gwiazd widowiska wzięło udział w konferencji prasowej, która odbyła się na nieco ponad dwa tygodnie przed koncertem. W spotkaniu uczestniczyli m.in. kusząca obłędnymi nogami Cleo, powracająca na scenę Roksana Węgiel oraz plejada muzyków disco-polo z nieco smutnym Zenkiem Martyniukiem na czele. Jedną z prowadzących sylwestrową imprezę będzie Ida Nowakowska.

Zdjęcia w galerii.


Roksana Węgiel – Sylwester 2020 TVP konferencja

Roksana Węgiel – Sylwester 2020 TVP konferencja

Cleo – Sylwester 2020 TVP konferencja

Cleo – Sylwester 2020 TVP konferencja

Zenek Martyniuk – Sylwester 2020 TVP konferencja

Zenek Martyniuk – Sylwester 2020 TVP konferencja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×