Sylwester 2020: Polsat ogłosił listę gwiazd. Nie brakuje zagranicznych nazwisk

Sylwester 2020 Polsat

Sylwester 2020 Polsat

Polsat ujawnił plany na Sylwestra 2020. Stacja ogłosiła listę gwiazd, które wystąpią podczas specjalnego koncertu. Nie zabrakło zagranicznych sław. Kogo zobaczymy na dwóch dużych scenach?

Tegoroczny Sylwester będzie inny niż w poprzednich latach. Tym razem zrezygnowano z koncertów plenerowych. Jedynie TVP podjęła się wyzwania i zdecydowała się na budowę sceny na zewnątrz. Stacja w tym roku zorganizuje wielkie show w Ostródzie. TVN7 z kolei nagra specjalny program, w którym będą uczestniczyć gwiazdy największych hitów mijającego roku – aktorzy BrzdUli, uczestnicy Hotelu Paradise i obsada 19+. A co z Polsatem?

Sylwester 2020 w Polsacie. Kto wystąpi? Gdzie się odbędzie?

Już 31 grudnia o godzinie 20:00 Polsat zaprasza wszystkich na „największą domówkę w kraju”, podczas której usłyszymy gwiazdy w ich najsłynniejszych przebojach. Nauczymy się tańca od Rafała Maserka, a wróżbita Mabciej przygotuje dla wszystkich znaków zodiaku horoskop na 2021 rok.

W studio na żywo zagrają m.in.:

  • Beata i Bajm,
  • Sylwia Grzeszczak,
  • Enej,
  • Alicja Majewska,
  • Czadoman,
  • Michał Szpak,
  • Daj to głośniej,
  • Sławomir,
  • Stefano Terrazzino,
  • Liber&InoRos.

Nie zabraknie także zagranicznych sław. Usłyszymy Bailando i Vamos a la Playa w wykonaniu niemieckiej gwiazdy lat 90. – Loony. Wielu będzie miało okazję powspominać swoją młodość przy dźwiękach zespołu Fun Factory. W noc sylwestrową zaśpiewa również Maizie Williams z Boney M.

Tegoroczny Sylwester będzie inny niż te, które znamy z poprzednich lat. Mimo wszystko spotkamy się z Wami na żywo i zapraszamy do wspólnego świętowania z Polsatem… w domu! Rozkręcimy największą domówkę w Polsce i w szampańskich humorach przywitamy Nowy Rok! A jak wiadomo, na każdej domówce najważniejsza jest muzyka. Dlatego podczas sylwestrowej nocy z Polsatem usłyszymy największe hity ostatnich lat, a nawet dekad – zachęcają producenci koncertu w oficjalnym komunikacie nadesłanym do redakcji Jastrząb Post.

Sylwester 2020 na żywo ze studia Polsatu poprowadzą dwie pary: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

W galerii przypominamy sylwestrowe kreacje gwiazd Polsatu z poprzedniego roku.


Sylwester Polsatu 2019 - Paulina Sykut

Sylwester Polsatu 2019 - Paulina Sykut

Sylwester Polsatu 2019 - Michał Szpak

Sylwester Polsatu 2019 - Michał Szpak

Sylwester Polsatu 2019 - Barbara Kurdej-Szatan

Sylwester Polsatu 2019 - Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×