TVN jednak zorganizuje sylwestra. Obsada iście gwiazdorska. Znamy szczegóły

Sylwester 2020

Sylwester 2020

TVN przygotował dla widzów sylwestrową niespodziankę, o czym poinformowano w social mediach. Pojawi się cała plejada gwiazd. Znamy szczegóły.

Od kilku lat trzy największe stacje telewizyjne: TVP, Polsat i TVN organizowały koncerty plenerowe, na które zapraszano polskie i zagraniczne gwiazdy. Odbywały się one w dużych miastach i przyciągały prawdziwe tłumy. Niestety w związku z pandemią koronawirusa wiadomo, że w takiej odsłonie nie będą miały miejsca.

TVP i Polsat nagrają koncerty w studiach. Jakiś czas temu podano, że TVN rezygnuje z występów gwiazd i przygotowuje dla swoich widzów specjalne pasmo filmowe. Na antenie pojawią się produkcje takie jak m.in. Nigdy w życiu, Pieniądze to nie wszystko, American Pie II oraz Świadek koronny. 

Sylwester z BrzydUlą2. Stacja wymyśliła dla widzów niespodziankę

Chociaż na antenie głównej TVN nie pojawi się pasmo sylwestrowe, kanał TVN7 przygotował niespodziankę dla widzów. Zorganizuje  imprezę, na której pojawią się główne gwiazdy serialu BrzydUlaczyli Julia Kamińska i Filip Bobek, o czym poinformowano na Instagramie. Ujawniono, że wydarzenie odbędzie się 31 grudnia o godzinie 22:10.

_julia_kaminska_ i @filip_bobek pojawią się na specjalnym Sylwestrze w @tvn.7. Impreza zacznie się 31 grudnia o 22:10!
#repost #tvn7 #tv #siodemka #brzydula #brzydula2 #sylwester #playerpl

Internauci już się nie mogą doczekać i odliczają dni do końca roku. Dowodem są komentarze, które pojawiają się pod postem.

  • Będziemy oglądać na pewno.

  • Nie mogę już się doczekać. Na taką Ulę, jak widać na zdjęciach, wszyscy czekają.

  • Ale fajnie. Bankowo spędzę z Wami ten wieczór.

Dodajmy, że sylwester w TVN7 będzie się nazywać Szczęśliwa Siódemka — Sylwestrowa noc z gwiazdami. Oprócz głównych aktorów serialu BrzydUla pojawią się także gwiazdy produkcji takich jak m.in. Zakochani po uszy, 19+ oraz Hotel Paradise. Podsumują mijający rok, podzielą się swoimi noworocznymi postawieniami, a także powspominają najlepsze momenty podczas pracy.

BrzydUla 2: metamorfoza głównej bohaterki. Jak będzie wyglądać?

Warto wspomnieć, że fani serialu BrzydUla czekają nie tylko na sylwestrowe pasmo, ale także na moment, w którym główna bohaterka, Ula Cieplak przejdzie metamorfozę. Julia Kamińska w rozmowie z Fakt TV potwierdziła, że do tego dojdzie:

Mogę zdradzić, że metamorfoza Uli będzie polegać bardziej na zmianie jej samopoczucia. Na uświadomieniu sobie, że jest ważna, piękna, kochana i potrzebna, i nie może zapominać o sobie – mówiła kilka tygodni temu.

Czy widzowie TVN7 z nowym wizerunkiem głównej bohaterki będą mogli zapoznać się 31 grudnia? O tym będzie się można już wkrótce przekonać.


BrzydUla2

BrzydUla2

BrzydUla2

BrzydUla2

Julia Kamińska na finale BrzydUli

Julia Kamińska na finale BrzydUli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×