Szukaj

TVP robi Sylwestra w plenerze! Wiadomo już, gdzie odbędzie się koncert i kto wystąpi

Sylwester w TVP

Sylwester w TVP

Sylwester 2020 w TVP odbędzie się zgodnie z planem. Prace nad budową sceny właśnie ruszyły. Do mediów wyciekły informacje na temat organizacji imprezy w plenerze. Co jeszcze wiadomo? Gdzie odbędzie się tegoroczny koncert?

TVP jako pierwsza przekazała informację o sylwestrowym koncercie. Jacek Kurski w rozmowie z reporterką Jastrząb Post potwierdził wszystkie spekulacje, zapewniając, że Sylwester Marzeń będzie najlepszą imprezą w kraju. Wszystko wskazuje na to, że prezes stacji dotrzyma danego słowa.

Jedną z lokalizacji rezerwowych po Zakopanem był Sylwester na Narodowym, ale wiemy, że jest szpital polowy i są rzeczy ważniejsze niż nawet Sylwester Marzeń. To oczywiście zdrowie Polaków. (…) Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką. Sylwester marzeń.

Pudelek dotarł do szczegółowych informacji na temat sylwestrowego koncertu w Dwójce. Od dawna wiadomo, że na scenie zaprezentują się takie gwiazdy jak Zenon MartyniukMaryla Rodowicz, Cleo czy Marcin Miller. Zabraknie za to Krystiana Ochmana. Zwycięzca The Voice of Poland odrzucił propozycję występu, jaką złożył mu sam prezes Telewizji Polskiej.

Teraz poznaliśmy miejsce, w którym plejada artystów wykona swoje największe przeboje.

Gdzie odbędzie się Sylwester 2020 z TVP?

Wbrew plotkom show nie zostanie nagrane kilka dni wcześniej w studiu telewizyjnym. Wszystkie gwiazdy zaśpiewają w plenerze. Scena, z której wybrzmią hity ostatnich dekad, jest właśnie w trakcie budowy. Tym razem jednak nie stanie ona w Zakopanem, które od lat było współgospodarzem imprezy.

Sylwester 2020 w TVP odbędzie się w Ostródzie nazywanej Perłą Mazur. Informację w rozmowie z Pudelkiem potwierdzili przedstawiciele Centrum Kultury w Ostródzie:

Mogę potwierdzić wynajem amfiteatru na produkcję audycji telewizyjnej „Sylwester Marzeń z Dwójką” przez TVP.

Urzędniczka zapewniła, że władze miasta nie są odpowiedzialne za wydarzenie. Zaproszenie publiczności i kwestie związane z audycją leżą po stronie TVP, które od władz Ostródy tylko wynajęło amfiteatr, który może pomieścić do 2500 osób. Warto dodać, że według obecnych obostrzeń wprowadzonych przez rząd w zgromadzeniach publicznych może brać udział do 5 osób. Wszyscy uczestnicy imprez muszą mieć zasłoniętą twarz i stać w bezpiecznej, minimum 2-metrowej odległości.

Miasto jest jedynie stroną wynajmującą obiekt – twierdzi informator serwisu plotkarskiego.

Praca nad budową sceny wre. Na miejscu podobno pracują już oświetleniowcy, stoją też ciężarówki ze sprzętem nagłaśniającym.

Rzecznik TVP jak dotąd nie odniósł się do rewelacji płynących z Mazur.


Michał Szpak — Sylwester Marzeń 2017

Michał Szpak — Sylwester Marzeń 2017

Natalia Szroeder — Sylwester Marzeń 2018

Natalia Szroeder — Sylwester Marzeń 2018

Roksana Węgiel — Sylwester Marzeń 2018

Roksana Węgiel — Sylwester Marzeń 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×