Szukaj

TVP szykuje sylwester marzeń! Jacek Kurski zdradził nam szczegóły: „To będzie najlepsze show”

Co TVP planuje na Sylwestra 2020?

Co TVP planuje na Sylwestra 2020?

Co TVP planuje na sylwestra 2020? Jacek Kurski zdradził nam pierwsze plany stacji. Zapewnił, że koncert się odbędzie i podobnie jak w poprzednich latach będzie to kolejne niezapomniane show. O szczegóły podpytywała nasza reporterka, Karolina Motylewska.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom imprez sylwestrowych. W tym roku wszystkie koncerty z udziałem publiczności zostały odwołane. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Polaków czołowe stacje telewizyjne podjęły decyzję o anulowaniu widowisk, z których słynęły. Wiadomo już, że Polsat i TVN zamiast wielkich shows z udziałem czołowych gwiazd estrady wyemitują filmy, które od dawna cieszą się uznaniem widzów. A co z TVP? Właśnie poznaliśmy decyzję prezesa.

Sylwester 2020: Co planuje TVP? Jacek Kurski zdradza pierwsze szczegóły

Jacek Kurski w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradził, że publiczność przed telewizorami może być spokojna. Telewizja Publiczna już szykuje się do sylwestrowego koncertu z udziałem najpopularniejszych artystów. Póki co nie wiadomo, kto dokładnie wystąpi i gdzie odbędzie się całe przedsięwzięcie. Pewne jest, że organizatorzy musieli wybrać inną lokalizację, niż planowali.

Jedną z lokalizacji rezerwowych po Zakopanem był Sylwester na Narodowym, ale wiemy, że jest szpital polowy i są rzeczy ważniejsze niż nawet Sylwester Marzeń. To oczywiście zdrowie Polaków – powiedział nam prezes TVP.

Kurski zapewnia, że tegoroczny sylwester będzie sylwestrem marzeń. Tak samo jak w poprzednich latach, kiedy to TVP zostawiło konkurencję daleko w tyle, przyciągając przed telewizory rekordową publiczność, a na scenę ściągając zagraniczne gwiazdy takie jak Luis Fonsi czy Natalia Oreiro.

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką. Sylwester marzeń.

Jak będzie wyglądał sylwestrowy koncert w TVP? Najprawdopodobniej zostanie nagrany w telewizyjnym studiu, a następnie wyemitowany w ostatnich godzinach 2020 roku.

Cała rozmowa z Jackiem Kurskim poniżej.


Jacek Kurski – jesienna ramówka TVP 2020

Jacek Kurski – jesienna ramówka TVP 2020

Sylwester 2020

Sylwester 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×