Szukaj

Ponad 30 gwiazd na imprezie Martini z okazji gali Billboardu 2016: Barbara Pasek, Dawid Woliński, Karolina Szostak, Rafał Maślak…

Billboard 2016, impreza z Jastrząb Post, Martini i E! Entertainment

Billboard 2016, impreza z Jastrząb Post, Martini i E! Entertainment

Gwiazdy na imprezie z okazji gali Billboard Music Awards 2016

Dziś o drugiej w nocy czasu polskiego rozpocznie się wielka gala Billboard Music Awards 2016. Podczas imprezy zostaną rozdane statuetki dla najlepszych artystów, piosenek i klipów minionego roku. Na scenie zaprezentują się między innymi: Rihanna, Britney Spears, Pink, Madonna, Ariana Grande, Celine Dion, Troye Sivan, Kesha i inni.

Zobacz: Już dzisiaj gala Billboard Music Awards 2016! Wiemy, kto ma największe szanse na nagrodę i które gwiazdy wystąpią na scenie

Polskie gwiazdy również stały się dzisiaj częścią tego wielkiego muzycznego święta. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą imprezy zorganizowanej przez Jastrząb Post, Martini i E! Entertainment. Podczas wydarzenia nasi ulubieńcy z pierwszych stron gazet będą mieli możliwość obserwowania na żywo relacji z czerwonego dywanu prosto z Las Vegas.

W tym wyjątkowym wieczorze wzięli udział: Adi Kowalski, Barbara Pasek, Agnieszka Jastrzębska, Paulina Drażba, Anna Prus, Wojciech Medyński, Sabrina Pilewicz, Rafał Maślak, Jakub Kucner, Rafał Jonkisz, Karolina Szostak, Marek Kaliszuk i inni.

Zobaczcie, kto prezentował się najlepiej na czerwonym dywanie.

#tak #sie #bawilismy #na #billboards2016 ???? #martini #jastrzabpost #e #mateuszmaga

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×