Gwiazdy na 35-leciu Piotra Gąsowskiego: Maciej Dowbor, Katarzyna Skrzynecka, Anna Korcz

Gwiazdy na 35-leciu Piotra Gąsowskiego

Gwiazdy na 35-leciu Piotra Gąsowskiego

Piotr Gąsowski świętuje 35-lecie działalności artystycznej. Z tej okazji wyprawiono bankiet w teatrze Kamienica, w którym uczestniczyło wiele gwiazd. Wśród gości pojawili się Katarzyna Skrzynecka, Maciej Dowbor i Anna Korcz.

Piotr Gąsowski ma szczególny powód do świętowania. Właśnie minęło 35 lat od chwili, w której zadebiutował na scenie. Przez niespełna cztery dekady dał się poznać jako aktor, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny i pisarz. Zagrał w takich hitach jak: Czterdziestolatek. 20 lat później, Daleko od noszy czy Ojciec Mateusz. Kiedyś gospodarz Tańca z gwiazdami, a obecnie, nieprzerwanie od 2014 roku, pojawia się na antenie Polsatu jako współprowadzący Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Gwiazdy na 35-leciu Piotra Gąsowskiego

Wyjątkowy jubileusz zasługuje na szczególną oprawę. 10 grudnia w warszawskim teatrze Kamienica, odbył się bankiet podsumowujący dotychczasową karierę Gąsowskiego. Wydarzenie połączono z premierą spektaklu Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, w którym jubilat gra główną rolę.

Na imprezie z cyklu „dwa w jednym” pojawiło się kilka gwiazd, z którymi Gąsosowski od lat utrzymuje przyjacielskie relacje. Nie mogło więc zabraknąć Katarzyny Skrzyneckiej z Marcinem Łopuckim, Ewy GawrylukHanny ŚleszyńskiejAnny Głogowskiej, Macieja Dowbora, Anny KorczAndżeliki Piechowiak i Kasi Ptasińskiej.

Piotr Gąsowski na swoim 35-leciu

Piotr Gąsowski na swoim 35-leciu

Piotrowi życzymy kolejnych równie pięknych rocznic.

Zdjęcia w galerii.


Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki – premiera

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki – premiera "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" + 35-lecie Piotra Gąsowskiego

Maciej Dowbor – premiera

Maciej Dowbor – premiera "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" + 35-lecie Piotra Gąsowskiego

Anna Korcz – premiera

Anna Korcz – premiera "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" + 35-lecie Piotra Gąsowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×