Dzień Kobiet 2021. Gwiazdy na koncercie TVP: Edyta Górniak, Gromee, Joanna Moro

Dzień Kobiet 2021 - koncert TVP

Dzień Kobiet 2021 - koncert TVP

Dzień Kobiet 2021. Na koncercie TVP Za zdrowie Pań! pojawiły się gwiazdy: Edyta Górniak, Gromee, Joanna Moro... Zobaczcie zdjęcia z imprezy.

8 marca, to wyjątkowy dzień. W różnych krajach na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Telewizja Polska postanowiła w tym roku w szczególny sposób uczcić to święto.

Wystartował nowy kanał – TVP Kobieta, ale także w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbyło się widowisko muzyczne Za zdrowie Pań! Specjalny koncert życzeń z okazji Dnia Kobiet.

Koncert był transmitowany na żywo na antenie TVP1. Mogliśmy usłyszeć największe polskie i światowe przeboje. Widowisko dedykowane paniom nie mogło obejść się bez wielkich hitów, jak Bo z dziewczynami, Jak się masz, kochanie czy Pretty Woman. Na scenie wystąpiły gwiazdy.

Dzień Kobiet 2021. Gwiazdy na koncercie TVP

Na scenie pojawili się: Edyta Górniak, Joanna Moro, Adam Stachowiak, Gromme, Dagmara Jaworska, Paweł Skiba, Mikołaj Krawczyk, Boys, Classic, Andre i Marien.

Rafał Brzozowski wykazał się we włoskim repertuarze, a Dawid Kwiatkowski zmierzył się z utworem Andrzeja Zauchy Byłaś serca biciem. Dobrze znani z Koła fortuny Norbi i Iza Krzan wykonali przebój artysty sprzed lat – Kobiety są gorące.

Jednak największą gwiazdą tego wieczoru była Edyta Górniak, która przypomniała swój utwór z początków kariery – Dotyk oraz chwytającą za serce piosenkę Kasztany. Pojawiła się na scenie w dwóch stylizacjach – w niebieskim komplecie oraz różowej sukience. Jak zawsze zachwyciła swoim występem. Nie zabrakło też hitów disco polo w wykonaniu popularnych zespołów tego nurtu.

Widowisko poprowadzili: Aleksander Sikora, Norbi i Rafał Brzozowski.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Classic - Dzień Kobiet 2021 koncert TVP

Classic - Dzień Kobiet 2021 koncert TVPfot. AKPA

Mikołaj Krawczyk - Dzień Kobiet 2021 koncert TVP

Mikołaj Krawczyk - Dzień Kobiet 2021 koncert TVP

Paweł Skiba - Dzień Kobiet 2021 koncert TVP

Paweł Skiba - Dzień Kobiet 2021 koncert TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×