20-lecie „Na Wspólnej”: Wolszczak, Jabłczyńska, Dancewicz, Gawryluk i inne gwiazdy serialu [DUŻO ZDJĘĆ]

Jubileusz Na Wspólnej

Jubileusz Na Wspólnej

Jubileusz serialu Na Wspólnej. Plejada gwiazd tasiemca pojawiła się na konferencji prasowej. Ależ pięknie wyglądały... Zdjęcia. 

Serial Na Wspólnej jest emitowany na antenie TVN od stycznia 2003 roku. Jego bohaterami są mieszkańcy spółdzielni przy tytułowej ulicy Wspólnej w Warszawie. Przez lata przez produkcję przewinęła się cała plejada najwybitniejszych aktorów. Reporterka Jastrząb Post jakiś czas temu miała szansę porozmawiać z Grażyną Wolszczak, która opowiedziała nam o początkach serialu.

Pamiętam castingi, które odbywały się tygodniami, kiedy zostałam wyłoniona ta grupa kilkunastu osób, założycieli, aktorów. To było wielkie wyróżnienie. Tez pamiętam, bo zaczęliśmy pracę na trzy kamery, co było kompletnie nowym doświadczeniem, że 20 minut było przeznaczone na scenę, a zwykle robiło się to kilka godzin. Więc naprawdę parę takich momentów przełomowych – wspomniała początki na planie.

Następnie dodała parę słów o rywalizacji pomiędzy serialem TVN a M jak miłość z TVP2:

Rzeczywiście, był taki moment, gdzie Na Wspólnej nie zażarło tak, jak producenci się spodziewali. Pamiętam, że Robert Kudelski przyleciał na plan i mówi – słuchajcie, ja wszedłem do pokoju produkcji i oni tam siedzą i oglądają M jak Miłość, żeby zobaczyć, na czym polega fenomen. Dlaczego im tak idzie, a nam nie idzie.

Grażyna Wolszczak rozgryzła sekret sukcesu „M jak miłość”. Przez TO konkurencja nigdy nie podbierze widzów temu serialowi

Jubileusz serialu Na Wspólnej. Zdjęcia gwiazd

Dziś gwiazdy formatu pojawiły się na konferencji z okazji 20. jubileuszu rozpoczęcia jego emisji. Nie zabrakło tortu i pozowania do masy zdjęć. Joanna Jabłczyńska, Robert Kudelski, Michał Mikołajczak, Mieczysław Hryniewicz, Ewa Gawryluk, Renata Dancewicz, Dawid Czupryński, Katarzyna Ptasińska, Waldemar Obłoza, Łukasz Konopka, Lucyna Malec, Julia Chatys, Grażyna Wolszczak, Anna Guzik, Sylwia Gliwa – to niektóre ze sfotografowanych osób.

Ich zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.

Dajcie znać, czy oglądacie Na Wspólnej.


Joanna Jabłczyńska - jubileusz Na Wspólnej

Joanna Jabłczyńska - jubileusz Na Wspólnej

Robert Kudelski - jubileusz Na Wspólnej

Robert Kudelski - jubileusz Na Wspólnej

Michał Mikołajczak - jubileusz Na Wspólnej

Michał Mikołajczak - jubileusz Na Wspólnej

Komentarze

  • Kwoka pisze:

    Ja juz od 15 lat nie oglądam tej szmiry jestem ciekaw czy ktos w ogóle to oglada

  • Gość pisze:

    Jak inni czas leci jak tam żona i dzieci a wnuki w szkole 1 szmira i jest ema teraz moda na styropiany 1m/100zł a gdzie kołki siatki kleje cegła moźna moźna i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×