Jastrząb Seriale"Zniewolona": Gwiazdy serialu zapraszają na ostatni odcinek. To wideo nagrali specjalnie dla polskich fanów!

"Zniewolona": Gwiazdy serialu zapraszają na ostatni odcinek. To wideo nagrali specjalnie dla polskich fanów!

Alaksiej Jarawienka, Michaił Gawriłow oraz Katerina Kowalczuk
Alaksiej Jarawienka, Michaił Gawriłow oraz Katerina Kowalczuk
Justyna Mazur

30.08.2019 20:09, aktual.: 30.08.2019 21:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiejszy wieczór należy do Zniewolonej. O godzinie 20:35 w TVP1 będziemy mogli zobaczyć ostatni odcinek produkcji, która okazała się hitem tego lata. Losy serialowej Katii (Katerina Kowalczuk) śledziło średnio 3 miliony widzów! To szalenie wysoki wynik biorąc pod uwagę fakt, że wiele zainteresowanych mogło przecież przebywać na wakacjach bez potrzeby czy możliwości oglądania telewizji.

Zniewolona: Co się wydarzy w ostatnim odcinku serialu?

Nikołaj (Mark Drobot) dowiedzie przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij (Michaił Gawriłow) sam się postrzelił. Oznajmi, że ukradł on ordery i zabił Aleksieja Kosacza (Alaksiej Jarawienka). Na ekranie ku zaskoczeniu widzów kolejny raz pojawi się Czerwiński. Dowie się, że jego majątek ma trafić na licytację i z rozpaczy odbierze sobie życie. Zdruzgotana tymi wydarzeniami Natalia (Hanna Sahajdaczna) wstąpi do zakonu.

Doroszenko zacznie planować wyjazd do Europy. Niespodziewanie pojawi się jednak Elena i to pokrzyżuje mu plany. Żadan (Maksim Radugin) prowadzi negocjacje w sprawie Katii (Katerina Kowalczuk). Niespodziewanie jednak Andriej zostaje współwłaścicielem banku. Dzięki temu jest w stanie wpłynąć na przebieg transakcji. Wybawca kupi Czerwinkę i da wolność poddanym, na koniec oświadczy się Wierbickiej. W finale zobaczymy ślub Katii, ale niestety nie spodziewajcie się happy endu...

Gwiazdy serialu Zniewolona zapraszają na ostatni odcinek

Alaksiej Jarawienka, Michaił Gawriłow oraz Katerina Kowalczuk z okazji finałowego odcinka nagrali wideo specjalnie dla polskiej widowni.K Koniecznie to obejrzyjcie!

Przypominamy, że tylko Polacy mają zaszczyt oglądać już finał Zniewolonej. Fani serialu z Ukrainy dopiero rozpoczęli drugi sezon, to znaczy, że finałowy odcinek zobaczą dopiero w październiku!

 • Katerina Kowalczuk, gwiazda serialu "Zniewolona"
 • scena z: Katerina Kovalchyk, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
 • Zniewolona - Katia (Katerina Kowalczuk)
 • Serial Zniewolona
 • Alaksiej Jarawienka, Michaił Gawriłow oraz Katerina Kowalczuk
 • Zniewolona, ostatni odcinek
 • Zniewolona - Katia (Katerina Kowalczuk)
 • Slider item
 • Katerina Kovalchyk, gwiazda serialu "Zniewolona", fot. Facebook
 • Zniewolona - Andriej Żadan (Maxim Radugin)
 • Serial "Zniewolona" fot. materiały prasowe
[1/11] Katerina Kowalczuk, gwiazda serialu "Zniewolona"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także