Jastrząb SerialeAleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu "Zniewolona"

Aleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu "Zniewolona"

Aleksiej Jarowenko
Aleksiej Jarowenko
Justyna Mazur

27.08.2019 09:03, aktual.: 27.08.2019 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksiej Jarowenko w zeszłym tygodniu przyjechał do Polski na spotkanie z fanami, ale to nie była jego pierwsza wizyta w naszym kraju. Jak się okazuje, Aleksiej ma swoją grupę muzyczną i z nią już odwiedził Polskę. Aktor nie ukrywa, że jest nami oczarowany.

Nawet nie przypuszczałem, że Zniewolona odniesie taki sukces. Jednak sama historia bardzo mi się spodobała i poruszyła mnie - zapewnia w rozmowie aktor. – Na Ukrainie też serial się podobał: był najlepiej oglądaną pozycją od 10 lat. Przyznam się, że gorące powitanie ze strony polskich fanów na Okęciu było bardzo miłe i niespodziewane.

Aleksy przyznaje, że wcześniej nie grał w żadnym serialu kostiumowym, chociaż bardzo lubi takie produkcje oglądać w telewizji.

Wchodzę wtedy w zupełnie nowy świat. Ale czy chciałbym żyć w tamtych czasach? Dla współczesnego człowieka wydają się dość niebezpieczne. Na pewno nie chciałbym się urodzić jako chłop pańszczyźniany, raczej jako szlachetnie urodzony młody człowiek. Ale z planu wyniosłem bardzo wiele jako aktor. Nauczyłem się dobrze jeździć konno. No i poznałem tajniki kaligrafii, bo mój bohater pisywał listy - opowiada aktor.

Na pytanie, jak skończy się Zniewolona, Aleksiej odparł, że po prostu spodziewa się, że zostanie nakręcony trzeci sezon, co poniekąd też potwierdził prezes TVP Jacek Kurski podczas konferencji ramówkowej. Sukces Zniewolonej, w której Aleksiej już nie gra, bo jego bohater został zabity przez Grigorija (Michał Gawriłow) przełożył się dla niego na nową propozycję.

Dzięki roli w Zniewolonej Aleksiej dostał propozycję wzięcia udziału w ukraińskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Startuje ona już 25 sierpnia. W tej edycji wystąpi także inna gwiazda serialu - Ksenia Miszyna, czyli okrutna Lidia Szeffer. Żeby spotkać się z polskimi fanami serialu, Aleksiej przerwał treningi. Z kondycją na pewno nie będzie miał problemów, bo zanim zdał do szkoły aktorskiej, aktor wiele lat uczył się w szkole sportowej.

  • Aleksiej Jarowenko
  • Aleksiej Jarowenko
  • Aleksiej Jarowenko
  • Aleksiej Jarowenko
  • Aleksiej Jarowenko
  • Aleksiej Jarowenko
  • Aleksiej Jarowenko
[1/7] Aleksiej Jarowenko
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także