Figlarna Katarzyna Figura na imprezie. Siatkowanym strojem skradła show
63-letnia Katarzyna Figura pojawiła się na premierze w Teatrze Komedia. Emanowała młodzieńczą energii – z krótką spódniczką, futrzaną kurtką i siatką, która pojawiła się nie tylko na nogach, ale też na dekolcie, nadając całości wyrazistego pazura. Zdjęcia z ostatniego wyjścia aktorki.
18 października Katarzyna Figura brylowała na ściance podczas premiery spektaklu "Prezent". Aktorka wcieliła się w nim w jedną z głównych ról. Obok niej na scenie wystąpili m.in. Marek Kalita, Paulina Holtz, Agnieszka Skrzypczak i Julia Banasiewicz.
Katarzyna Figura o cukrzycy, diecie i swoich urodzinach.
Katarzyna Figura w młodzieżowej stylizacji na imprezie
Katarzyna Figura na evencie w Teatrze Komedia zaprezentowała się w stylizacji, która była jednocześnie odważna i pełna luzu. Postawiła na krótką, plisowaną spódniczkę w beżowym odcieniu, do której dobrała siatkowe rajstopy, nadające całości rockowego pazura. Ta sama siatka pojawiła się także na dekolcie, prześwitując spod kurtki i tworząc spójną, nieco zadziorną całość. Do tego mocne, brązowe kozaki z paskami i klamrami świetnie kontrastowały z lekką spódniczką i jeszcze mocniej podkreślały buntowniczy charakter zestawu. Na górze miała krótką futrzaną kurtkę w ciepłym brązie, spod której wystawała oliwkowa bluza zapinana na suwak, dodająca sportowego akcentu.
Stylizację uzupełniały jasna czapka z daszkiem i duże czarne okulary, które nadawały jej charakterystycznego, figlarnego wykończenia.
Figura wyglądała tak, jakby bawiła się modą bez żadnych ograniczeń, łącząc elementy młodzieżowe, rockowe i eleganckie w jedną energetyczną całość.
Sztuka "Prezent" od lat jest wystawiana w teatrach
Premiera "Prezentu" odbyła się w 2013 roku w Los Angeles. Jej autorem jest Phil Olson, który ma na koncie łącznie 19 opublikowanych sztuk. Do dziś były one wystawiane ponad 600 razy i to w kilku państwach na całym świecie.