Sylwia Madeńska wraca do „TzG”! Ujawniamy oficjalnie, z kim zatańczy. Jej wrażenie? „Jest bardzo hop do przodu”

Sylwia Madeńska o Tańcu z gwiazdami

Sylwia Madeńska o Tańcu z gwiazdami

Z kim Sylwia Madeńska zatańczy w Tańcu z gwiazdami? Polsat ujawnił pierwszą parę nowej edycji. Zwyciężczyni Love Island tylko dla nas skomentowała na gorąco decyzję producentów.

Sylwia Madeńska jest zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji Love Island. Chociaż program opuściła zakochana w Mikołaju Jędruszczaku, to ich związek nie trwał długo. Czas szybko zweryfikował ich relację. Po rozstaniu doszło do kilku przykrych sytuacji. Mężczyzna wyciągnął na forum kilka wspólnych historii, które powinny zostać za zamkniętymi drzwiami, i przez długi czas zaczepiał swoją eks w mediach. Madeńska zdradziła nawet, że przez moment była przez niego stalkowana.

Zanim para się rozstała, udała się na terapię, która miała uratować ich związek. Dodatkowo w przetrwaniu miał im pomóc wspólny udział w Tańcu z gwiazdami. Madeńska debiutowała tam jako tancerka, a Jędruszczak jako uczestnik. Widzowie głosowali wygłosowali im udział w pięciu odcinkach.

Po rocznej przerwie Sylwia znów wraca na parkiet. Polsat zdecydował się ujawnić nazwisko jej partnera. Z kim będzie walczyć o Kryształową Kulę?

Z kim Sylwia Madeńska zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

Pierwszą oficjalnie ujawnioną parą jest Sylwia Madeńska i Krzysztof Rutkowski. To właśnie ich zobaczymy w duecie. Sama zainteresowana opowiedziała reporterce Jastrząb Post, jak zareagowała na wieść, że przez najbliższe tygodnie będzie szkolić słynnego detektywa:

Byłam zaskoczona, ale pozytywnie. Tak naprawdę się nie dowiedziałam, tylko zobaczyłam. Czekałam na sali i pojawił się Krzysztof w takim szarym garniturze w kratę, pełno biżuterii. Mówię: no, to jest facet z klasą. Bardzo sympatyczny, wygadany, jedyne czego się obawiam, to tego, że zarówno jedna, jak i druga osoba, czyli ja i on, jesteśmy wygadani, dlatego zakomunikowałam mu, że na kolejnym treningu chowamy i odkładamy telefony, nie tykamy ich przez 4 godziny i robimy ostry, ostry trening. Będzie niezłe show.

Czy złapali wspólne flow? Jaki mają plan na wspólne występy?

Tak. Uważam, że będzie bardzo fajne poczucie humoru, podobne. Umiemy zarzucić bardzo fajnym żartem. Jednak Krzysztof lubi kamerę bardzo, bardzo, bardzo i nie może to show przyćmić tańca, więc na pewno z Krzysztofem będziemy musieli to wypośrodkować. Bardzo dużo show, ale jeszcze więcej tańca. W choreografiach na pewno będę stawiała na wykorzystanie jego temperamentu. Krzysztof jest bardzo hop do przodu, ale to jest fajne w tańcu, czy w każdej sztuce. Więc na pewno będę chciała wykorzystać jego showmeństwo, polubienie się z kamerą no i wydaje mi się, jeszcze tego nie wiem, że będzie lubił tańce amerykańskie, więc będę stawiała na szybki, fajne ruchy.

Wróżycie im sukces? Przypomnijmy, że Krzysztof Rutkowski zapowiedział, że całe wynagrodzenie z programu przekaże na cel charytatywny.


Krzysztof Rutkowski. Jesienny spot Polsatu

Krzysztof Rutkowski. Jesienny spot Polsatu

Sylwia Madeńska - Taniec z Gwiazdami 13

Sylwia Madeńska - Taniec z Gwiazdami 13

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×