Xavier o relacjach z byłymi żonami Michała Wiśniewskiego: „Każda jest inna”. Z którą lubi się najbardziej?

Xavier Wiśniewski o relacjach z byłymi żonami ojca

Xavier Wiśniewski o relacjach z byłymi żonami ojca

Xavier Wiśniewski jest najstarszym synem Michała. Jak wyglądają jego relacje z byłymi żonami wokalisty? Zobacz, co zdradził reporterce Jastrząb Post.

Życie Michała Wiśniewskiego to idealny scenariusz na drugą część filmu Gwiazdor, który w 2002 roku był hitem. Dokument o wokaliście Ich Troje przyciągnął do kin tłumy fanów, którzy chcieli poznać trudną historię swojego idola. Gdy obraz wchodził na ekrany, najstarszy syn wokalisty, Xavier, miał zaledwie kilka tygodni. Dziś jest już pełnoletnim mężczyzną, który pracuje i spełnia swoje pasje.

Nastolatek już dwa lata temu pełnił funkcję menadżera koncertowego ojca i jego zespołu. W wolnych chwilach najchętniej pisze o piłce nożnej. Odbył nawet staż w Przeglądzie. Jego marzeniem jest zostać dziennikarzem sportowym.

Ja jestem human pełną gębą. Nie ograniczam się tylko do muzyki. Najpierw pisałem swojego bloga, potem byłem na stażu w „Przeglądzie”, piszę również opowiadania. Pisałem też powieść, może kiedy do tego wrócę – zdradził w DDTVN.

Tak samo jak futbol uwielbia taniec. Swoje umiejętności co jakiś czas prezentuje podczas koncertów matki. Ostatnio wykonywał choreografię w trakcie jej występu w warszawskim klubie LGBT – Glam, gdzie premierę miał teledysk do wydanego 17 lat temu singla Love is just a game z płyty Mandaryna.com.

Xavier Wiśniewski o relacjach z żonami Michała Wiśniewskiego

Po Xavierze na świat przyszli jeszcze: Fabienne, Etiennette, Vivienne i Falco. Najstarsze dziecko Michała, którego matką jest Mandaryna, opowiedziało reporterce Jastrząb Post o relacji z rodzeństwem. 19-latek zdradził nam, że ze wszystkimi siostrami ma świetny kontakt.

Zawsze ta odpowiedzialność była. My jesteśmy rodziną patchworkową, ale zawsze jak przyjeżdżaliśmy do taty, to nigdy nie było czegoś takiego, że każdy był z innej mamy. Zawsze każdy był tym samym rodzeństwem. Oczywiście, gdzieś była ta odpowiedzialność, ale nie czułem żadnej presji, to było naturalne.

Przy okazji Xavier powiedział co nieco na temat swojego kontaktu z żonami Wiśniewskiego. Zapewnił, że każda jest inna i nie jest w stanie wskazać, którą z nich darzy największą sympatią:

Każda jest inna. Cieszę się, że mój tata jest teraz bardzo szczęśliwy. Bardzo tego potrzebował. Jestem dumny, że on jest teraz zdrowym człowiekiem. Wychodzi, rozmawiam z nim i widzę, że jest faktycznie bardzo szczęśliwy. Dużo mu to daje też energii, której potrzebuję, bo non-stop pracuje. Ale ja mam dalej kontakt z byłymi żonami bardzo dobry. Utrzymujemy ten kontakt, rozmawiamy. Jest w porządku, chociaż z każdą z nich ten kontakt jest zupełnie inny.

Jesteście fanami rodziny Wiśniewskich?


Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Magda Femme i Michał Wiśniewski

Magda Femme i Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski i Mandaryna - ślub 2003

Michał Wiśniewski i Mandaryna - ślub 2003

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niech każdy pilnuje swojego podwórka i swojego stada,a o innych niech się nie wypowiada

 • Gośćaga pisze:

  Żal mi tych wszystkich jego dzieci…😭…nie miały normalnego życia…tzn mama ,tata i dzieci tylko moje,twoje,nasze,wasze…Poszarpane życie a to może mieć wpływ na ich przyszłe życie…niestety

 • Gośćsara pisze:

  Ile w was jadu

 • Gość pisze:

  Życzę wszystkim szczescia super rodzinka

 • Anna pisze:

  Fajny, normalny chłopak, który szanuje ludzi, bo tak został wychowany. Bardzo łatwo przychodzi nam ocenianie innych. Michał Wiśniewski niewątpliwie ma mnóstwo wad, które są pozostałością po trudnym dzieciństwie, ale trzeba pamiętać o Jego działalności poza występami i rodziną. Szkoda, że oceniający nie wiedzą, albo nie pamiętają o tym.

  • Gośćxxx pisze:

   Szanuje:):):):)dobre sobie.Najpierw do psychologa powinien isc na terapię a potem pchać się w kolejny związek.

 • Gośćstara pisze:

  Ciekawe czy jesteście święci pod każdym względem i nie macie wad?zwróćcie uwage3na siebie co robicie żeby o kogoś jezyki wycierać

 • GośćWspaniala pisze:

  Stary fiut robi dzieci i nie daje dobrego przykładu swoim dzieciom. Wstyd takiego mieć ojca. Roplodowy byk i nic po za tym. Głupie te jego żony jeszcze dhie z nim afiszuja. Dłużnik. Jak on pracuje, że musiał wyłudzić kredyt. Co to za pracownik. A ta jego mandaryna to Beztalecie. Gdzie się pcha do telewizji. Wszyscy siebie warci Już przestańcie ich pokazywać. Bo i nie ma co. W

 • Renata pisze:

  Lubie ich wszystkich i kazdego z osobna,fajni ludzie.

 • GoTść Tima. pisze:

  Po pluć po nim i jego rodzinie. A jak żyje to jego sprawa. Jest osoba publiczna . Ale to nie upoważnia do wytykania mu błędów. Krytykujac jego i jego żony. Pomyslmy czy my jesteśmy wporzadku? Czy nikt z nas niema sobie nic do zarzucenia? Nikt nie jest idealny. Syn madry chlopak dobrze wypowiada się o jego żonach i o ojcu. Czego trzeba wiecej ? Piszecie ze plodzi dzieci. Zgadza się ale nie jest takim zlym człowiekiem bo je wychowuje i cieszy się kazdym nastepnym dzieckiem. A nie jak wielu ludzi usowa. Ja bardzo lubię muzykę ich Troje. I mama nauczyla mnie by nie krytykowac innych. Bo to ich życie. Mowila rob wszystko bys ty nie popelniala błędów. Dlatego nie znoszę pustego gadania jaki on jest a jego żony glupie ze się w nim zakochaly. Zalosne to wszystko. Zawsze lepiej krytykować innych niz z szczerym sercem pomyslec czy aby ja jestem w porzadku.

 • fankaMarty pisze:

  Xavier super chłopak chłopak. Wpadnij na forum fanów mandaryna.jun.pl . Masz u nas wielkie uznanie, że tak ciepło wspierasz (zresztą Fabienne też) swoją Mamę na koncertach i pięknie się o Niej wypowiadasz w mediach.

  • Gość Fanka pisze:

   ♥️🍀🌾🪴🌹 Lubie Michała i wszystkie jego rodziny a szczególnie dzieci Jak się czyta wszyscy są dla siebie wsparciem ♥️a to najważniejsze Xavier przystojniaku pozdrawiam cieplutko 🥰

 • Gość pisze:

  Nie komentować

 • Facio. pisze:

  Byczek rozpłodowy,a baby głupie że aż przykro.

  • Gośćzgadza się pisze:

   Tak tylko żal dzieci bo to poszarpane życie i zły przykład że strony ojca mogą mieć wpływ na ich przyszłe życie…

 • Alicja pisze:

  Bardzo mądry I odpowiedzialny mlody człowiek. . Powodzenia życzę.

 • Gość pisze:

  Proszę Pan Wiśniewski powinien być dumny ze swojego syna . Ile dorosłości w wypowiedzi.

  • Gość abdul pisze:

   Biedne dzieci ,mieć takich rodziców to obciach 😂😂😂 co by nie mówili przed kamerami . Mandaryna – Marta ? Żałosną kobieta udająca piosenkarkę ,nie znająca słowo WSTYD ojciec pajac ,rozmnazajacy się na potęgę i te żałosne baby ” żony „

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×