Szukaj

Tomasz Oświeciński w „Tańcu z gwiazdami”? Oficjalny komentarz aktora rozwiewa wątpliwości [WIDEO]

Taniec z gwiazdami 11. Tomasz Oświeciński w programie? Aktor oficjalnie skomentował doniesienia mediów. Jego odpowiedź powinna rozwiać wszystkie wątpliwości.

Lista uczestników Tańca z gwiazdami wypełnia się coraz ciekawszymi nazwiskami. Wiadomo już, że wiosną na parkiecie Polsatu zobaczymy Julię Wieniawę, Anię Karwan i Ronniego Ferrari. Plotkuje się, że dołączy do nich także Tomasz Oświeciński. Ile prawdy jest w doniesieniach mediów?

Taniec z gwiazdami 2020: Tomasz Oświeciński skomentował swój udział

Nasza reporterka zapytała aktora, czy zobaczymy go w 11. sezonie show. Jego odpowiedź jest tak bardzo wymowna, że raczej nie nie powinna pozostawiać żadnych wątpliwości.

Obiecałem, że jak ktoś zada mi to pytanie, to powiem pomidor. Więc pomidor. Zapraszam wszystkich na finał, na pewno będzie fajnie.

Tomasz Oświeciński – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Tomasz Oświeciński – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Oświeciński przyznał, że podobnie jak programów rozrywkowych, unika również publicznych wyjść, a mimo to bryluje na salonach:

Ja raczej unikam takich programów. Tak samo unikam premier, takich jak ta. Ale jestem tutaj, bo moim marzeniem było zagranie w takim filmie u pana Pasikowskiego, z takimi aktorami jak Bogusław Linda albo Cezary Pazura. Z jednym i drugim zagrałem w jakiejś produkcji, natomiast nie udało mi się zagrać w Psach 3. Może będą Psy 4, Psy 5. A wtedy, kto wie…

Będziecie trzymać za niego kciuki?


Marek Kaliszuk – Pozytywna Klinika w Teatrze Kamienica

Tomasz Oświeciński – Pozytywna Klinika w Teatrze Kamienica

Tomasz Oświeciński – otwarcie Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Tomasz Oświeciński – otwarcie Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Tomasz Oświeciński - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Tomasz Oświeciński - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×