Wirtualna Polska

Michał Piróg o Caroline Derpieński. „Drugiej łyżki nie bierzesz”. Co miał na myśli? [EXCLUSIVE]

Michał Piróg o Caroline Derpieński. „Drugiej łyżki nie bierzesz”. Co miał na myśli?  [EXCLUSIVE]

Michał Piróg

Michał Piróg był obecny na konferencji poświęconej nowemu sezonowi Top Model. Juror zaprezentował się w stylowym garniturze. Nie mogliśmy nie spytać go o kilka kwestii, którymi żyje polski show-biznes.

Wirtualna Polska

Michał Piróg od kilku lat związany jest ze stacją TVN i programem Top Model. Co powiedział o nadchodzącym sezonie? Czego mogą spodziewać się widzowie i czym mogą być zaskoczeni? Michał wypowiedział się też na temat Caroline Derpieński. Czy odnalazłaby się w tym programie?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Michał Piróg o nowej edycji Top Model

Niedługo startuje nowa edycja programu. Michał Piróg zasiądzie w jury.  Czym nas zaskoczy program?

Nowi uczestnicy. Tak naprawdę oni są największą wartością każdego sezonu, bo są nowi ludzie, nowe historie, nowe oczekiwania, nowe obawy, lęki i zależności. W tym sezonie, z czystym sumieniem i ręką na sercu mogę powiedzieć, że mamy wyjątkowo dobrze ułożonych, pięknych, młodych ludzi. Wydawałoby się, że przez 11 sezonów mogliśmy pokazać już prawie wszystko – ale „prawie” zawsze zostawia nam tą furtkę na coś nowego. Będą rzeczy, których do tej pory nie było. Ale czy one są jakimiś game changerami? To też nie chodzi o to, abyśmy teraz się ścigali, aby pokazać, coś czego nikt się nie spodziewał, ale będą takie rzeczy. Będą piękne rzeczy, którymi mam nadzieję zaskoczymy widzów. Będą trudne rzeczy, których do tej pory nie było i będą wzruszające rzeczy, które są niepowtarzalne, bo są wynikiem danej sytuacji i ludzi.

Caroline Derpieński zaskoczyłaby Michała Piróga w programie?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Czy jego zdaniem Caroline Derpieński miałaby szanse w programie Top Model? Michał Piróg odpowiedział jasno.

Kojarzę Caroline z sytuacji z Kasią Nosowską. Czy by się odnalazła? Sądzę, że miałoby to krótkie nogi. Na pewno w programie też jest miejsce dla ludzi bardzo charyzmatycznych. Natomiast ona jest upierdliwa i to jest – moim zdaniem- obsesyjne dążenie do perfekcyjności, taki desperacki krzyk zauważcie mnie, a to jest nieznośne w konkursie, więc sądzę, że to miałoby krótkie nogi. Może by kogoś zaciekawiła tą swoją dużą bezczelnością, którą ma, jak widziałem jej wypowiedź. To tak, jak z kwaśnymi rzeczami. To się szybko przejada – na początku mówisz – fajne, kwaśne, ale drugiej łyżki nie bierzesz.

Co wy na to? Zamierzacie oglądać program?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Michał Piróg, See Bloggers 2023 (fot. KAPiF)

Michał Piróg, See Bloggers 2023 (fot. KAPiF)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Michał Piróg

Michał Piróg

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×