Marcin Mroczek od ponad 20 lat gra w „M jak Miłość”. Szczerze powiedział, czy praca dalej przynosi mu radość. Nie zabrakło uwag o scenarzystach [WIDEO]

Marcin Mroczek o pracy na planie M jak Miłość

Marcin Mroczek o pracy na planie M jak Miłość

Marcin Mroczek od ponad dwóch dekad wciela się w postać Piotra Zduńskiego w serialu M jak miłość. Czy ta praca dalej sprawia mu radość? Opowiedział nam o tym.

Marcin Mroczek w 2000 roku zadebiutował na małym ekranie. Od tej pory zaczął się wcielać w rolę Piotra Zduńskiego w tasiemcu M jak miłość na antenie TVP2. W produkcji gra też jego brat-bliźniak – Rafał, czyli serialowy Rafał Zduński.

Aktor próbował też sił w innych produkcjach. Widzowie mogli go podziwiać m.in. w Mowie ptaków, Starej baśni, Detektywie Bruno, Raz, jeszcze raz i kilku innych obrazach. Niestety dla większości fanów wciąż jest on Piotrem Zduńskim.

Reporterka Jastrząb Post zapytała go, czy wciąż jest zadowolony z gry w serialu.

Marcin Mroczek o pracy na planie serialu M jak Miłość

Nasz rozmówca nie krył, że mimo upływu lat, wciąż świetnie pracuje mu się na planie, co przynosi przyjemności. Docenił też pracę scenarzystów, którzy mają pomysły na ich postacie.

Właśnie kończymy sezon, mamy jeszcze przed sobą miesiąc pracy, a później wymarzone wakacje. Później znowu od września zaczynamy. To będzie nasz 22-gi, albo 23-ci sezon, już się pogubiłem. Cały czas ta praca sprawia nam ogromną frajdę i przyjemność. Fajnie, że scenarzyści mają nowe pomysły na nasze postacie.

Niestety Marcin nie mógł zdradzić nam, co zdarzy się w serialu, ale zachęcił do oglądania:

Nie mogę zdradzić, co zdarzy się na planie, po prostu musicie nas oglądać.

Jesteście fanami M jak Miłość?

Marcin Mroczek narzeka na upały

Dowodem na to, że wciąż dobrze mu się pracuje jest ostatni, humorystyczny filmik, który znalazł się na Instastory Kasi Cichopek. Marcin w żartobliwym stylu żalił się na nim na wysokie temperatury, które w ostatnim czasie często przekraczają próg 30 stopni.

Jest fatalnie. Nie wiem, co się dzieje. Wczoraj deszcz, burze, dzisiaj – słońce. Wczoraj 12, a dzisiaj 30 stopni! Jak żyć?! Jak żyć?! – śmiał się ulubieniec widzów.

Dajcie znać, czy lubicie śledzić losy Piotra Zduńskiego.


Marcin Mroczek narzeka na pogodę

Marcin Mroczek narzeka na pogodę

Marcin Mroczek narzeka na pogodę

Marcin Mroczek narzeka na pogodę

Marcin Mroczek z prezentem od żony

Marcin Mroczek z prezentem od żony

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przestałam oglądać, jakoś przestał mnie interesować….

 • Gość Wiedzma pisze:

  Dla mnie on zawsze grał jak kółek,taki aktorzyna jednej roli,zupełnie z przypadku.Dorobkiem artystycznym to raczej się nie pochwali.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia zbawixy stołixy wizjowixy jak od początku i jak inne insta mamy i tata grają te role w tych shi..tach bo do niczego więcej się nie nadają a póki fra.. klienci płacą role ministra trzeba grać a co nakra.. zarobią to ich i ema gwarantowana i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia gamonixy zbawixy wizjowixy jak od początku i jak inne insta mamy i tata grają te role w tych shi..tach bo do niczego więcej się nie nadają a póki fra.. klienci płacą role ministra trzeba grać a co nakra.. zarobią to ich i ema gwarantowana i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×