Marcin Mroczek wykrzyczał, jak ciężko mu w ostatnim czasie. Kasia Cichopek go nagrała, a wideo wrzuciła do sieci

Marcin Mroczek i Kasia Cicopek

Marcin Mroczek i Kasia Cicopek

Marcin Mroczek ostatnio nie ma powodów do radości. O wszystkim opowiedział Kasi Cichopek. Ta zrelacjonowała jego słowa za pośrednictwem Instastory.

Marcin Mroczek przed 20 laty zadebiutował w serialu M jak miłośćPrzystojniak wciela się w tasiemcu w postać Piotra Zduńskiego. Jego bohater jest mężem Kingi Zduńskiej, w którą wciela się z kolei inna ulubienica telewidzów, Kasia Cichopek.

Aktor ułożył sobie życie osobiste. W 2013 roku zawarł związek małżeński z piękną Marleną Muranowicz. Para doczekała się dwóch synów: Ignacego Kacpra. Marcin i jego bliscy to raczej tradycyjna rodzina. W wywiadach często podkreśla, że bardzo ważna jest dla nich religia.

Każdego dnia, zaraz po tym, jak się budzę, mówię „Panie Boże, fajnie, że jesteś” i odmawiam modlitwę poranną. Potem zaś przez cały dzień staram się pamiętać o Bogu. Kiedy mam jakieś zadania do zrealizowania, proszę Go o wsparcie, kiedy coś mi się udaje, dziękuję Mu za to. Pan Bóg jest z nami cały czas i w tych dobrych chwilach, i w tych złych. Świadomość tego bardzo mi pomaga – wyjaśnił.

W środę 39-latek podzielił się publicznie swoim zmartwieniami.

Marcin Mroczek wyżalił się Kasi Cichopek. Dlaczego?

Kasia i Marcin pracowali dziś na planie M jak MiłośćAktorka nagrała kolegę, gdy ten akurat narzekał na pogodę, żaląc się, że raz jest zbyt ciepło, a raz zbyt deszczowo:

Jest fatalnie. Nie wiem, co się dzieje. Wczoraj deszcz, burze, dzisiaj – słońce. Wczoraj 12, a dzisiaj 30 stopni! Jak żyć?! Jak żyć?! – lamentował ulubieniec widzów.

39-latek, wypowiadając te słowa, wyglądał na wyraźnie rozzłoszczonego. Wcale mu się nie dziwimy. W ostatnich dniach przez kraj przechodzi fala upałów. Niestety najbliższe dni wcale nie przyniosą ochłodzenia. Na początku przyszłego tygodnia temperatura w Warszawie wyniesie ponad 30 stopni Celsjusza. Niewiele lepiej będzie w innych polskich miastach.

Wam pogoda równie mocno daje się we znaki? Podajcie w komentarzach swoje, niezawodne sposoby na walkę z nawiedzającymi nas tropikalnymi upałami.


Marcin Mroczek narzeka na pogodę

Marcin Mroczek narzeka na pogodę

Marcin Mroczek narzeka na pogodę

Marcin Mroczek narzeka na pogodę

Marcin Mroczek narzeka na pogodę

Marcin Mroczek narzeka na pogodę

Komentarze

 • Elka pisze:

  Macie prawo kogoś nie lubić ale jest ona czlowiekiem i też musi z czegoś żyć tak jak Wy .Teraz gdy no bo jezeli byl już podział majątku i jeżeli podpisano dokumenty to nic już się nie podważy i prawnik coraz więcej kasy będzie od niej wyciągał .No czyli szkoda że ani za mądra ani za sprytna a poza tym podobno ma duży kredyt do spłacenia .Troche współczucia trzeba okazać i się za nią pomodlić .Tym bardziej że pokazuje takim ludziom bez talentu i którzy nie są aktorami że też mogą coś zdziałać i osiągnąć. A ona to dyplom może jeszcze zdobędzie..

  • Gość pisze:

   Ale ciopkowa zrobiła sobie Wielkie wary obciągary.Brzydko z nimi wygląda.Dolne wary tez powiększyła?

 • Gość Muha pisze:

  No coments !! Pomagać do wolontariatu dla uchodzcow !! Nie pisać !! Raz !!

 • Gość Dorota Aa pisze:

  A dajcie spokój już z tą kobieta .Nie plujcie w twarz prawdziwym aktorom z dyplomami uroda i talentem.a w dodatku uroczym.i słodkim a nie takim sztywnym jak ta kobieta A kysz !!

 • M .Ordak pisze:

  Posmaku kim jest.ten ” ostatni Mohikanin ” który ją tak.lansuje ? ? ? powiadają że afera się szykuje .Ładnie się zrymowalo ,?

 • Ewa pisze:

  lidzie jej nie chcą pismaku.oblewaja ja niechęcią i nie chcą abonamentu płacić za sztywniaczke z teatralność sztucznością jakiejś starszej damy z męskim. dziwnym uśmiechem dziwna mimika dziwnym glosem

 • Gość pisze:

  Wszędzie Cichopek aż niedobrze się robi

 • Gość pisze:

  O czym wy piszecie powaliło was???Mroczek nawiedzony ciekawe jak długo byle do rozwodu!!!!!

 • Gość pisze:

  Taki live źdrowia bóg daje bóg zabiera i takie elementy muszą byc nikt nie czyta a kazdy wie jak inni zjedzcie snikersa tylko nie drzyjcie r..ja palicie topicie dusicie się to d..py pierd..łami nie zawracajcie a teraz idziemy na 1 albo na 2 siubu dubu cyk za tych co mogą a pierd..ły niech spierd..lają i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×