Maluba komentuje doniesienia o przyczynach śmierci Murańskiego. Wideo
Wirtualna Polska

Maluba skomentowała doniesienia o przyczynach śmierci Mateusza Murańskiego: „To, że miał problemy, to wiedzieliśmy wszyscy” [WIDEO]

Maluba o śmierci Murańskiego

Maluba o śmierci Murańskiego

Magdalena Lubacz po raz kolejny komentuje śmierć Mateusza Murańskiego i komentarze na temat jego przyczyn zgonu, które przekazała mediom rodzina. Co powiedziała?

Wirtualna Polska

Mateusz Murański zmarł w wieku 29 lat. Mężczyzna dał się poznać dzięki serialowi Lombard. Życie pod zastaw. Później zadebiutował w galach freak fightowych. Walczył w dwóch federacjach: Fame MMA i High Leage. Jego śmierć wstrząsnęła show-biznesem, a wiele osób zdecydowało się na komentarz w tej sprawie. Wielkie emocje wzbudzały zwłaszcza przyczyny śmierci młodego celebryty.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W końcu jego ojciec postanowił rozprawić się z plotkami i przekazał mediom przyczyny śmierci Mateusza:

[…] Patomorfolog powiedział mi, że przyczyną zgonu Mateusza mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca prawdopodobnie z powodu uduszenia w połączeniu z ekstremalnym nocnym bezdechem, na który od wielu lat chorował— powiedział Jacek Murański w rozmowie z salon24.pl.

Maluba, czyli Magdalena Lubacz, znana z Projekt Lady po raz kolejny zdecydowała się powiedzieć parę słów na temat śmierci Mateusza.

Maluba jeszcze raz o śmierci Mateusza Murańskiego

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Maluba komentowała śmierć Mateusza Murańskiego w rozmowie z naszą reporterką na gorąco, zaraz po tym, jak tragiczne wieści obiegły media. Teraz, już na zimno i z perspektywy czasu, postanowiła jeszcze raz wypowiedzieć się o tej tragedii.

W momencie, kiedy rozmawiałyśmy, to było w dzień jego śmierci, to w ogóle się nie zastanawiałam jak to będzie wyglądać, bo byłam wtedy jeszcze w szoku. Jak emocje gdzieś opadły, to dopiero wtedy analizowałam, jak to będzie wyglądać. Mi jest ciężko się wypowiadać na ten temat, bo ja nie wiem, co się tam tak naprawdę wydarzyło. Myślę, że teraz wypowiadać może się co najwyżej rodzina Mateusza. Jakie były jego relacje z rodziną, otoczeniem itd. nie do końca wiem.

Zdaniem Maluby, wiele osób na ten temat wypowiada się niepotrzebnie:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dużo osób wypowiada się niepotrzebnie, za dużo się w tym temacie udziela. Ja powiedziałam to, co wiedziałam – że gdzieś tam się pogubił. Teraz wypowiedzi jego taty są totalnie z tym sprzeczne. To, że Mateusz miał problemy, to wiedzieliśmy wszyscy. Jeżeli to nie była przyczyna śmierci, to rozumiem i wierzę w to, co wygłaszają jego najbliżsi, ale dalej podtrzymuję zdanie, że Mateusz miał swoje problemy i po prostu tak było.

Co wy na to?

Wirtualna Polska

Irena Kamińska-Radomska I Maluba

Irena Kamińska-Radomska I Maluba

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Magdalena Maluba Lubacz - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia

Magdalena Maluba Lubacz - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"

Mateusz Murański z mamą

Mateusz Murański z mamą

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

  • Hanna pisze:

    Jeden Bóg wie co było naprawdę przyczyną śmierci…czasami człowiek, który jest uchylony np. na jakiś składnik tabletek przeciwbólowych może stracić życie przez 1 tabletkę leku kupionego bez recepty..Mój Śp. Brat po antybiotyki dostał zapaści..był uczulony na pochodne penicyliny..

  • Gość pisze:

    No powiedziała co wiedziała, czyli nic. Po co się odzywała.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×