Szukaj

Klaudia El Dursi tłumaczy się ze swojej ciekawej przeszłości. TVN wiedział więcej niż widzowie [WIDEO]

Klaudia El Dursi o Top Model i swojej przeszłości

Klaudia El Dursi o Top Model i swojej przeszłości

Klaudia El Dursi odpadła z Top Model tuż przed finałem. Czy spodziewała się takiego wyniku? W rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o swojej ciekawej przeszłości i przyznała, że produkcja show wiedziała o wszystkim od początku.

Wielu internautów uważa, że największą przegraną ósmej edycji Top Model jest Klaudia El Dursi. Śliczna 30-latka o egzotycznej urodzie jest pierwszą uczestniczką w historii show, która awansowała z castingu bezpośrednio do domu modelek. Wszystko za sprawą złotego biletu, jaki wręczyła jej przewodnicząca jury, Joanna Krupa.

Klaudia El Dursi o udziale w Top Model i skrywanej przeszłości

Klaudia przez wszystkie etapy programu szła jak burza. Wzorowo wykonywała zadania, zbierała same ochy i achy, dlatego też jej odpadnięcie tuż przed wielkim finałem oburzyło część widzów. A jak na decyzję jurorów zareagowała sama zainteresowana?

Ja byłam na to przygotowana. Naprawdę nie spodziewałam się, że tak daleko zajdę. Cały program to była dla mnie wielka szansa i wspaniała przygoda. Nie czuję się w żadnym stopniu rozczarowana – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Na co dzień Klaudia jest szczęśliwą partnerką i matką dwójki dzieci (po porodzie schudła ponad 20 kilo!), prowadzi własny biznes i spełnia się w roli modelki. Pomimo natłoku obowiązków, znalazła czas, by wziąć udział w nagraniach do programu, które wyeliminowały ją z rodzinnego życia na kilka tygodni. Kto pomaga jej najbardziej, gdy ona jest w pracy i co tak naprawdę w jej życiu zmienił program?

Mój partner, teściowie, moja mama… Wszyscy nas wspierają i tylko dzięki nim się to udaje. Ten program wiele zmienił w moim życiu. I ja wewnętrznie się zmieniłam. Stałam się pewniejsza siebie, jestem teraz przekonana, że moja przyszłość będzie związana z modelingiem. Że uda mi się coś fajnego osiągnąć w tej dziedzinie i branży. Czekam, co przyniesie przyszłość – skwitowała.

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Udział Klaudii w Top Model od początku budził sporo emocji, a wszystko to za sprawą ciekawej przeszłości wschodzącej gwiazdy. W trakcie trwania show wyszło na jaw, że El Dursi ma na swoim koncie romans nie tylko z modelingiem, ale także z show-biznesem.

Swego czasu regularnie brylowała na salonach w towarzystwie największych gwiazd, zagrała w kilku serialach, wzięła udział w odważnej sesji do pisma dla dorosłych, pracowała jako hostessa podczas imprez publicznych, a nawet polewała wodę gościom w programie Kuby Wojewódzkiego.

Zarzucano mi też, że ja coś ukrywałam, co było nieprawdą. Było to trochę przykre i krzywdzące. Nie spodziewałam się, że będzie taka reakcja. Jury i cała produkcja wiedziała, jakie mam doświadczenie. W żadnym regulaminie nie ma zakazu, aby mieć niewielkie doświadczenie. Mam nadzieję, że zostało mi to wybaczone.

Mezo, Rafał Mroczek, Klaudia El Dursi - 2008 rok

Mezo, Rafał Mroczek, Klaudia El Dursi – 2008 rok

Cała rozmowa z Klaudią poniżej.


Klaudia El Dursi - Top Model 8 półfinał

Klaudia El Dursi - Top Model 8 półfinał

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi – Top Model 8

Klaudia El Dursi – Top Model 8

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×