Szukaj

Klaudia El Dursi w „Playboyu”. Gwiazda „Top Model” nago wygląda niesamowicie

Klaudia El Dursi, uczestniczka programu Top model, ma na swoim koncie m.in. sesję dla magazynu Playboy. Zdjęciem sprzed lat podzieliła się fotografka. Czas działa na korzyść modelki?

Klaudia El Dursi, to uczestniczka programu Top Model, która dostała złoty bilet. To on zagwarantował jej miejsce w domu modelek – nie musiała o nie walczyć podczas drugiego etapu castingu. Szybko okazało się, że to nie pierwszy kontakt 30-latki z modelingiem.

Chociaż El Dursi na co dzień prowadzi pracownię krawiecką, świat show-biznesu zna od podszewki. Ma na swoim koncie epizody w filmach i serialach, występy w teledyskach oraz sesję w Playboyu.

Zobacz: Klaudia El Dursi z „Top Model” grała w hitowych produkcjach! Przeszłość modelki jest ciekawsza niż ktokolwiek przypuszczał

Klaudia El Dursi: sesja dla Playboya. Gorące zdjęcia

Znana fotografka, Magdalena Bielińska, przypomniała stare zdjęcia Klaudii El Dursi dla Playboya. Czarno-biała fotografia, na której gwiazda reality-show pozuje topless, powstała w 2008 roku, czyli w chwili, gdy seksbomba miała 19 lat.

W 2008 fotografowałam młodziutką wtedy Klaudię El Dursi do polskiego Playboya. Dzisiaj jest jedna z uczestniczek Top Model… Oglądacie? Kibicujecie ?

Zobacz: El Dursi z „Top Model” 10 lat temu była zupełnie inną osobą. Nie poznacie jej na starych zdjęciach

Nagie zdjęcie Klaudii El Dursi rozpaliło wyobraźnię internautów. Pod adresem uczestniczki Top Model posypał się grad komplementów. Wielu sugeruje, że ślicznotka powinna dostać awans nie do finałowej 15, a od razu do finałowej trójki programu:

  • Po co jej TOP Model? Przecież ona już 2008 była TOP.
  • Czas działa na korzyść.
  • Rozpala zmysły. Piękna Jenny. Zdjęcie do Playboya rządzi się swoimi prawami. Kobieta marzenie. Piękna gra świateł, delikatne sensuality.
  • Marlenko jak niesamowicie przepięknie uchwycony sexsapil Klaudii jest przepiękna.

Podobnego zdania jest Katarzyna Sokołowska. Jurorka show w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że El Dursi wyznacza nowe trendy w modelingu:

Podjęła to wyzwanie w programie, to też jest taki odważny krok, żeby pokazać się światu i powiedzieć, że kariera w wieku lat 30 lat się nie kończy, a może się zacząć. To bardzo dużo mówi o tym, jak się ten rynek zmienia, jak się odbiorca zmienia, jak ludzie są gotowi na modelki, które nie są tylko i wyłącznie bardzo młode. Bo to nie tylko projektanci, ale również odbiorca, bo bez tego nie da się takich rzeczy robić.

Klaudia El Dursi w Playboyu wypadła nie tylko seksownie, ale przede wszystkim niesamowicie zmysłowo. Już wtedy zasługiwała tytuł na Top Model. Ciekawe, czy gdyby wcześniej zgłosiła się do programu, to przegoniłaby np. zwyciężczynię pierwszego sezonu show, Paulinę Papierską?

Zobacz: El Dursi z „Top Model 8” skrywa ciekawą przeszłość! Mało kto wiedział, że tak blisko była z Kubą Wojewódzkim. Ale nie tylko z nim


Klaudia El Dursi w Playboyu

Klaudia El Dursi w Playboyu

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×