Klaudia El Dursi schudła ponad 20 kg! Do formy wróciła błyskawicznie. Jak tego dokonała?

Klaudia El Dursi - jak dba o sylwetkę?

Klaudia El Dursi - jak dba o sylwetkę?

Klaudia El Dursi skomentowała swoją wagę. Co robi, by nie przytyć i ile kilogramów doszło jej w ciąży? Odpowiedzi na te pytania nie stanowią już tajemnicy. 

Klaudia El Dursi, od momentu, w którym pojawiła się na castingu do programu Top modelwzbudza niemałe zainteresowanie. Modelka nie tylko otrzymała możliwość zamieszkania w domu modelek bez przechodzenia przez drugi etap castingu, ale szybko okazało się, że w pozowaniu ma spore doświadczenie. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Zobacz: Klaudia El Dursi w „Playboyu”. Gwiazda „Top Model” nago wygląda niesamowicie

Klaudia El Dursi na temat wagi. Jak dba o sylwetkę?

Medialne zainteresowanie przekłada się na popularność w sieci. Obserwatorzy z uwagą śledzą i komentują posty Klaudii, a także interesują się jej życiem prywatnym.  By wyjść im na przeciw, modelka na swoim Instastory, zachęciła fanów do zadawania pytań.

Internauci chętnie z tej możliwości skorzystali. W ten sposób śledzący działania gwiazdy mogli dowiedzieć się, że Klaudia ma 174 cm wzrostu i obecnie jej waga waha się od 57 do 63 kilogramów. Nie zawsze jednak tak było. Podczas dwóch ciąż, zyskała sporo nadprogramowych kilogramów:

Podczas pierwszej ponad 25 kg, podczas drugiej niecałe 20 kg – podkreślała modelka.

Zobacz: Klaudia El Dursi z „Top Model” grała w hitowych produkcjach! Przeszłość modelki jest ciekawsza niż ktokolwiek przypuszczał

Jak przyznała El Dursi, ma tendencję do tycia. Właśnie dlatego musi specjalnie dbać o swoją wagę. W jaki sposób? Okazuje się, że modelka bardzo pilnuje się w kwestiach związanych z jedzeniem i stara się sporo ćwiczyć. Nie ma jednak określonego planu treningowego:

Często zmieniam treningi. Siłownia, EMS, Crossfit, w domu przed tv. Zależy, na co mam ochotę – podkreślała szczerze Klaudia.

Dodatkowo obserwatorzy mogli się dowiedzieć, że gwiazda wciąż mieszka w Bydgoszczy, skąd pochodzi.

Zobacz: Klaudia El Dursi z „Top Model” 10 lat temu była zupełnie inną osobą. Nie poznacie jej na starych zdjęciach

 


Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×