Szukaj

Klaudia El Dursi z „Top Model” grała w hitowych produkcjach! Przeszłość modelki jest ciekawsza niż ktokolwiek przypuszczał

Klaudia El Dursi jest jedną z najciekawszych uczestniczek Top Model w historii programu. Od razu jak się pojawiła, to narobiła zamieszania. Teraz co chwilę dowiadujemy się o niej czegoś nowego. Wiedzieliście, że próbowała swoich sił jako aktorka?
Kaludia El Dursi

Kaludia El Dursi

Klaudia El Dursi, która pojawiła się w najnowszej edycji Top Model i dostała złoty bilet, od początku wywołuje skrajne emocje, nie tylko wśród widzów, ale też uczestników. Jest piękna, przebojowa i wzbudziła podziw jury. Co jakiś czas wypływają także nowe informacje na jej temat, a raczej na temat jej przeszłości.

Zobacz: Klaudia El Dursi dostała Złoty Bilet. Jest pierwszą uczestniczką programu „Top model”. Co wiadomo na jej temat?

Klaudia El Dursi jako aktorka. W czym zagrała?

Oprócz wspominanej już niejednokrotnie okładki do Playboya z 2008 roku, Klaudia El Dursi ma za sobą kilka epizodów filmowych. Grała w filmie Jak się pozbyć cellulitu w reżyserii Andrzeja Saramonowicza (pojawia się na ułamek sekundy jako jedna z trzech żon Jerry’ego zamkniętych w lochu), TVN-owskim serialu Prosto w serce (zagrała Esperanzę Munos – żonę ambasadora Republiki Argentyny, pojawia się na ekranie na około minutę)oraz popularnej BrzydUli (pojawiła się w jednej scen z Jackiem Braciakiem i Weroniką Książkiewicz).

Zobacz: Klaudia El Dursi z „Top Model” 10 lat temu była zupełnie inną osobą. Nie poznacie jej na starych zdjęciach

Wystąpiła też w obsypanym nagrodami obrazie Chrzest z 2010 roku u boku Wojciecha Zielińskiego i Adama Woronowicza, gdzie zagrała rolę żony jednego z bohaterów – Grubego.

Ciekawi nas, jakie jeszcze tajemnice skrywa nieśmiała na pozór krawcowa z Bydgoszczy, która zdaje się być jedną z faworytek najnowszej edycji programu Top Model 8.

View this post on Instagram

sun addicted☀️#sunlover #miss

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi – kiedy tak naprawdę zaczęła w show biznesie?

Tabloidy coraz częściej plotkują o Klaudii El Dursi, która egzotyczną urodę zawdzięcza libijskim korzeniom. Na warszawskich salonach pojawiła się już 10 lat temu. Znaleźliśmy ją na zdjęciach z 2008 roku, zrobionych podczas Gali Playboya.

Klaudia siedziała wtedy w towarzystwie Mezo, w którego klipie wystąpiła oraz Rafała Mroczka. Chodziły wtedy słuchy, że dziewczyna i aktor są parą. Okazało się jednak, że ich romans nie rozwinął się.

Zobacz: Dawid Woskanian z “Top Model” udzielił wzruszającego wywiadu. Jego słowa o walce z zespołem Tourette’a rozrywają serce


Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi otrzymała Złoty Bilet do Top Model

Klaudia El Dursi otrzymała Złoty Bilet do Top Model

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×