Klaudia El Dursi z „Top Model” grała w hitowych produkcjach! Przeszłość modelki jest ciekawsza niż ktokolwiek przypuszczał

Kaludia El Dursi

Kaludia El Dursi

Klaudia El Dursi jest jedną z najciekawszych uczestniczek Top Model w historii programu. Od razu jak się pojawiła, to narobiła zamieszania. Teraz co chwilę dowiadujemy się o niej czegoś nowego. Wiedzieliście, że próbowała swoich sił jako aktorka?

Klaudia El Dursi, która pojawiła się w najnowszej edycji Top Model i dostała złoty bilet, od początku wywołuje skrajne emocje, nie tylko wśród widzów, ale też uczestników. Jest piękna, przebojowa i wzbudziła podziw jury. Co jakiś czas wypływają także nowe informacje na jej temat, a raczej na temat jej przeszłości.

Zobacz: Klaudia El Dursi dostała Złoty Bilet. Jest pierwszą uczestniczką programu „Top model”. Co wiadomo na jej temat?

Klaudia El Dursi jako aktorka. W czym zagrała?

Oprócz wspominanej już niejednokrotnie okładki do Playboya z 2008 roku, Klaudia El Dursi ma za sobą kilka epizodów filmowych. Grała w filmie Jak się pozbyć cellulitu w reżyserii Andrzeja Saramonowicza (pojawia się na ułamek sekundy jako jedna z trzech żon Jerry’ego zamkniętych w lochu), TVN-owskim serialu Prosto w serce (zagrała Esperanzę Munos – żonę ambasadora Republiki Argentyny, pojawia się na ekranie na około minutę)oraz popularnej BrzydUli (pojawiła się w jednej scen z Jackiem Braciakiem i Weroniką Książkiewicz).

Zobacz: Klaudia El Dursi z „Top Model” 10 lat temu była zupełnie inną osobą. Nie poznacie jej na starych zdjęciach

Wystąpiła też w obsypanym nagrodami obrazie Chrzest z 2010 roku u boku Wojciecha Zielińskiego i Adama Woronowicza, gdzie zagrała rolę żony jednego z bohaterów – Grubego.

Ciekawi nas, jakie jeszcze tajemnice skrywa nieśmiała na pozór krawcowa z Bydgoszczy, która zdaje się być jedną z faworytek najnowszej edycji programu Top Model 8.

View this post on Instagram

sun addicted☀️#sunlover #miss

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi – kiedy tak naprawdę zaczęła w show biznesie?

Tabloidy coraz częściej plotkują o Klaudii El Dursi, która egzotyczną urodę zawdzięcza libijskim korzeniom. Na warszawskich salonach pojawiła się już 10 lat temu. Znaleźliśmy ją na zdjęciach z 2008 roku, zrobionych podczas Gali Playboya.

Klaudia siedziała wtedy w towarzystwie Mezo, w którego klipie wystąpiła oraz Rafała Mroczka. Chodziły wtedy słuchy, że dziewczyna i aktor są parą. Okazało się jednak, że ich romans nie rozwinął się.

Zobacz: Dawid Woskanian z “Top Model” udzielił wzruszającego wywiadu. Jego słowa o walce z zespołem Tourette’a rozrywają serce


Klaudia El Dursi - 2008 rok

Klaudia El Dursi - 2008 rok

Klaudia El Dursi - 2008

Klaudia El Dursi - 2008

Klaudia El Dursi - 2008

Klaudia El Dursi - 2008

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×