Szukaj

Z wybiegu prosto na plan filmowy. Jakob Kosel dostał rolę w najpopularniejszym polskim serialu! [WIDEO]

Jakob Kosel na wspólnej

Jakob Kosel na wspólnej

Jakob Kosel dostał rolę w „Na Wspólnej”

Jakob Kosel świetnie wykorzystuje swoją popularność. Po udziale w Top Model jego kariera nabrała tempa, a choć nie wygrał, radzi sobie dużo lepiej niż Patryk Grudowicz. Ma wiele intratnych kontraktów, od kilku miesięcy prężnie współpracuje z Martini, a na Instagramie z każdym dniem przybywa mu coraz więcej obserwujących. Okazuje się jednak, że na tym jego show-biznesowe podboje wcale się nie kończą.

Już 7 listopada zobaczymy Jakoba w nowym odcinku Na Wspólnej. W rozmowie z Jastrząb Post wyjawił jak to się stało, że zagrał w popularnej produkcji:

W ogóle to jest bardzo ciekawa historia, bo to się zaczęło tak samo jak program „Top Model” w którym uczestniczyłem. Zacząłem nagrywać u siebie na swoich portalach społecznościowych kawałki tego serialu, bo rzeczywiście działo się tam tyle, że musiałam to skonsultować z fanami tego serialu. Potrzebowałem kilku odpowiedzi. Tam działo się tyle rzeczy, że postanowiłem to monitorować. I pewnego cudownego dnia dzwoni do mnie telefon i okazała się to produkcja „Na Wspólnej”. Myślałem, że to żart. Ale to się zadziało. Poważna rozmowa, poważny casting i rzeczywiście powstała rola w serialu dla mnie. To co prawda krótki epizod, ale super było to zobaczyć, jak wygląda profesjonalny plan serialu Na Wspólnej.

Czy Jakob wiąże swoją przyszłość z aktorstwem?

Jak mam być szczery to do aktora mi dużo brakuje. Raczej uważam, że ktoś kto jest od wszystkiego jest do niczego. Skupiam się tutaj na swoich rzeczach, które potrafię robić. Ale super doświadczenie naprawdę. Może jakoś wiąże z tym przyszłość, jakiś prezenter, model, może zahaczę o aktorstwo, bo model też jest aktorem. Ale na razie skupiam się na tym swoim podwórku.

Będziecie oglądać jutrzejszy odcinek Na Wspólnej?

Gwiazdy wspierają akcję Każda Koszula Pomaga 2018: Omenaa Mensah, Jakob Kosel, Sara Boruc

Gwiazdy i celebrytki na pokazie stylistki Moniki Brodki: Iza Kuna, Katarzyna Sokołowska, Gosia Baczyńska, Jakob Kosel

Jakob Kosel na kolacji w Caffe Torino by Martini w towarzystwie ślicznej blondynki! Kim ona jest?


Jakob Kosel - gwiazdy na pokazie kolekcji Moschino x H&M

Jakob Kosel - gwiazdy na pokazie kolekcji Moschino x H&M

Jakob Kosel – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Jakob Kosel – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Jakob Kosel – Elle Style Awards 2018

Jakob Kosel – Elle Style Awards 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×