Szukaj

Gwiazdy na gali Babilon MMA, transmitowanej w telewizji Polsat. Jak oceniają to wydarzenie?

Babilon MMA

Babilon MMA

Marcela Leszczak, Joanna Jędrzejczyk, Monika Goździalska... Gwiazdy pojawiły się na gali, zorganizowanej przez Babilon MMA. Jak ją oceniają? 

Za nami Babilon MMA, jeden z największych eventów w Polsce, za którego organizacje odpowiada Babilon MMA. Galę obserwowało mnóstwo uczestników, wśród nich nie brakowało gwiazd, a całość wydarzenia relacjonowała telewizja Polsat. Czym jest MMA i dlaczego cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem?

MMA jest sportem, który się bardzo szybko rozwija i widać efekty. Więcej kibiców przychodzi na to niż na boks. Mam nadzieję, że te imprezy w trudnych czasach będą coraz bardziej popularne i będą się rozwijać ku temu, żeby hodować kolejnych Janków Błahowiczów i weryfikować ich na międzynarodowych ringach. W MMA jest to piękne, że zawodników jest tak dużo, że można Polaka z Polakiem skonfrontować, co jest trudniejsze w boksie — mówił  Tomasz Babiloński, współzałożyciel Babilon MMA.

Gwiazdy na Babilon MMA. Jak komentują to wydarzenie?

Wśród publiczności zasiadała m.in. Joanna Jędrzejczyk. Powiedziała, że jest zachwycona galą. Szczególnie że poziom jest bardzo wysoki:

Uważam to za wspaniałe show. Od wielu lat Babilon MMA ma rozwój. Te walki na prawdę porywają i dzisiaj pierwszą walką wieczoru była walka kobiet, która porwała publiczność. Był to wysoki poziom.

Marcela Leszczak, która chętnie ogląda tego typu walki, czuje, jakby sama stała na ringu:

Czuję jakbym była na tym ringu, przeżywam to, co oni. I tak jak powiedziałam- boję się, że coś się stanie.

Na gali pojawiła się także Monika Goździalska. Jak oceniła walkę?

Na pewno chłopaki są pięknie przygotowani. Mają piękne kaloryferki. Kobiety są zawzięte. My mamy coś takiego, że jak wchodzimy, to nie chcemy porażki. Mężczyźni bardziej z klasą do tego podchodzą i traktują jak sport. A kobiety jak wyższą półkę, którą muszą przeskoczyć.

Zapraszamy Was na relację z wydarzenia:


Monika Goździalska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Monika Goździalska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Monika Goździalska na pokazie Łukasza Jemioła (Fot. ONS)

Monika Goździalska na pokazie Łukasza Jemioła (Fot. ONS)

Marcela Leszczak w sukni ślubnej

Marcela Leszczak w sukni ślubnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×