TYLKO U NAS. Matka córki Jakuba Rzeźniczaka o jego sekretnym ślubie. Gorzko podsumowała nową żonę piłkarza. Złożyła im bardzo szczere życzenia

Ewelina Taraszkiewicz o ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej

Ewelina Taraszkiewicz o ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej

Ewelina Taraszkiewicz o ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, podzieliła się szczegółami, które nie stawiają nowej żony piłkarza w najlepszym świetle.

Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka 28 listopada wzięli ślub w Key Biscayne na Florydzie. Jako pierwsza pochwaliła się tym panna młoda. Na jej profilu na Instagramie znalazło się zdjęcie ze stojącego na plaży ołtarzu. Ona tego dnia miała na sobie długą białą suknię z gorsetem i bufiastymi rękawkami, a on – szary garnitur.

Para prawie nikogo nie informowała o swoich planach. Na ceremonii pojawiło się tylko kilku przyjaciół, którzy w tym samym czasie przebywali w Miami, gdzie swoje urodziny świętował doktor Krzysztof Gojdź. Wszyscy otrzymali ekskluzywne zaproszenia, które możecie zobaczyć tutaj.

Wiadomo, że małżeństwo Rzeźniczaków jest tylko ważne na terenie Stanów Zjednoczonych. W Polsce Kuba i Paulina będą musieli złożyć w urzędzie odpowiednie dokumentu i starać się o uznanie ceremonii w Polsce. Niewykluczone, że taki krok jest kwestią czasu, patrząc na ich przepełnione miłością zdjęcia.

Ślub Jakuba skomentowała dla nas Magda Stępień. Była partnerka piłkarza i matka jego zmarłego syna, Oliwierka, wyznała nam tylko, że:

Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują. Tak jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie.

Tym samym nawiązała do długiego wywiadu, którego udzieliła naszej reporterce.

Nie mamy kontaktu. Tego kontaktu nie ma, nie było i nie będzie. Dla mnie to temat totalnie zamknięty. Chcę odchodzić od bycia kojarzoną z Kubą. Bardziej chce być kojarzona jako mama Oliwierka, która robi coś dobrego dla innych. Nie mogłam liczyć na jego wsparcie i nawet tego wsparcia nie potrzebowałam – gorzko mówiła w jego trakcie.

Dodała wtedy, że nie śledzi profilu swojego byłego chłopaka:

Nie śledzę tego, ale dostaję pewne informacje. Na tym się nie skupiam, bo tutaj nie ma o kim rozmawiać. Ten temat dla mnie jest zakończony.

Teraz o komentarz poprosiliśmy matkę córki Rzeźniczaka (w 2017 roku doczekali się Inez) – Ewelinę Taraszkiewicz, która zawodowo pracuje jako aplikant adwokacki i  jest założycielką MamoPomogeCi.org gdzie wspiera samotne kobiety – matki pro bono.

Ewelina Taraszkiewicz o ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska skontaktowała się z Eweliną, z którą porozmawiała na temat ślubu ojca jej córki. Taraszkiewicz nie ukrywała zaskoczenia. Zapewniła nas, że nie dostała wcześniej informacji na temat jego planów:

Nie wiedziałam o ślubie. Jakub mnie nie poinformował, a ja nie śledzę jego życia uczuciowego, bo to od zawsze jest pełne zwrotów akcji i zwyczajnie nie interesuje mnie to.

W dalszej części zdradziła, że ich córka nie poznała jeszcze Pauliny Nowickiej, a za ostatnią partnerkę ojca uważa Magdę Stępień. Ewelina ma nie lada problem z wytłumaczeniem dziewczynce, że Jakub układa sobie życie u boku nowej wybranki:

Inez nie miała okazji poznać aktualnej partnerki ojca. Jak dotąd nie wyrazili chęci spotkania z nasza córka, mimo że jest już świadoma pewnych spraw. Nie pozostaje mi nic innego, jak mówić córce, że tata ma teraz dużo spraw na głowie i mieszka daleko. Zresztą, Inez dalej uważa ciocię Magdę za dziewczynę taty i nie wiem, jak miałabym jej to teraz wytłumaczyć, biorąc pod uwagę jej wiek – zwierzyła się Jastrząb Post.

Ewelina Taraszkiewicz wskazała przy okazji różnice w zachowaniu Magdy Stępień i obecnej żony Jakuba, która nie wykazała jak dotąd zainteresowania córką swojego świeżo poślubionego partnera:

Mogę jedynie wypowiedzieć się, że gdy Kuba zaczął spotykać się z Magdą poznał nas z nią, a Inez uwielbiała Magdę. Magda dążyła do kontaktów z Inez. Więc mam porównanie. Nawet ja zaproponowałam, czy Kuba chce by Paulina poznała Inez. Nie byli zainteresowani.

A jak wyglądają kontakty Jakuba z córką?

Tych kontaktów nie ma. Wszyscy zapewne pamiętają, jak mnie oskarżał, iż go alienuję, w związku z tym sama wniosłam do Sądu o uregulowanie kontaktów. Ojciec w życiu dziecka jest ważny i potrzebny. Sąd przychylił się do mego wniosku. Mimo, iż Kuba od października 2021 ma zasądzone spotkania w dwie soboty w miesiącu, jeden dzień świąt Bożego Narodzenia, dzień Wielkanocy, jeden tydzień ferii, jeden tydzień wakacji w lipcu oraz jeden tydzień wakacji na końcu sierpnia, nie znalazł czasu na spotkania. Do tej pory udało mu się pojawić aż raz. Zawsze miał wymówkę, ma mecze, treningi, podróże zagraniczne, potem tłumaczył się chorobą Oliwierka – a potem żałobą.

Mama Inez uważa, że dziewczynka jest krzywdzona przez własnego ojca:

W tej chwili w sądzie toczą się postępowania o pozbawienie go władzy rodzicielskiej i o wyegzekwowanie na nim realizacji kontaktów ustalonych przez sąd. To o tyle smutne, że zanim Jakub poznał nową żonę i zanim doszło między nami do sprzeczki, uwielbiał być z Inez, a ona z nim. Mam mnóstwo filmików i zdjęć jak się dogadują i świetnie bawią. Także nie rozumiem jego zmiany. Skrzywdził synka i krzywdzi córkę, ale z tego w przyszłości ona go rozliczy.

Ewelina zwróciła uwagę na kwestie finansowe, jakie Rzeźniczak musiał ponieść w związku ze ślubem w USA:

Jak wiemy zaplanowanie i zorganizowanie śluby i wesela w Miami jest czasochłonne. Kuba jak widać wreszcie dobrze zarządza pieniędzmi, bo znalazł fundusze na ślub i wesele w Miami. Cieszę się, że jednak nie żyje w tak wielkim niedostatku, jak to próbuje przekonać w sądzie.

Czego Ewelina życzy Jakubowi i jego żonie na nowej drodze życia?

„Paulisi” gratuluje, że tym razem narzeczeństwo z piłkarzem skończyło się w końcu ślubem. Natomiast nie wiem czego życzyć, bo jej nie znam. Może życzę jej, aby małżeństwo trwało dłużej niż ostatnie, bo historia lubi się powtarzać. Natomiast tobie „Kubulku”, z całego serca, szczerze, życzę tak dużo szczęścia i dobra, ile zaznały od ciebie twoje dzieci.

Na koniec Taraszkiewicz oceniła, czy ojciec jej dziecka zasługuje na szczęście:

Czy uważam, że wszyscy zasługują na szczęście? Uważam, że każdy może popełnić błędy. Ale gdy robi to raz, drugi trzeci i dalej nie widzi w tym nic złego, a przedstawia się jako ofiarę, to mnie nie przekonuje. Sama popełniłam rzeczy, których żałuję, poniosłam konsekwencję i wyniosłam z tego lekcję. Natomiast rodzic, który tak traktuje swoje dziecko/dzieci, nie zasługuje na szczęście, a na społeczne potępienie.

Spodziewaliście się takich rewelacji?

Magda Stępień nie chce mieć nic wspólnego z Rzeźniczakiem. Ostro o EX!

Magda Stępień nie chce mieć nic wspólnego z Rzeźniczakiem. Ostro o EX!

Posted by Jastrzab Post on Monday, November 14, 2022


Ewelina Taraszkiewicz z córką

Ewelina Taraszkiewicz z córką

Ewelina Taraszkiewicz

Ewelina Taraszkiewicz

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zalosny ten rzezniczak, ani przystojny ani madry, paulinka biedaczka na kase poleciala,ale slub w zalobie brac to zenada.

  • Gośćazd pisze:

   Ona tez nie święta . Spotykała się z nim jak miał pierwsze żonę …

  • Gość pisze:

   Łajza nie człowiek!

  • Gośćniki pisze:

   Może i dobrze mówi ale raczej nie powinna się wypowiadać tym bardziej że to ona zniszczyła małżeństwo Kuby z Edyta, zaszła z nim w ciążę gdy miał żonę także …

  • Gość pisze:

   Jak kurde ONA zniszczyła?! A on to co? Ze smyczy spuszczony? Toksyczny narcyz.

  • Jaa pisze:

   Przecież on nie ma żadnej żałoby, on miał w du*ie to dziecko, pewnie się cieszy, że mu jeden obowiązek odszedł, bo teraz ma tylko 1 dziecko

  • Gość pisze:

   Zawsze kobieta wolna, może żonatemu mężczyźnie powiedzieć nie. Dwoje decyduje się na relację, tak bywa. Stało się i dziecko nie jest winne.

  • Igła pisze:

   Do gość poniżej – zawsze żonaty mężczyzna może wolnej kobiecie powiedzieć NIE. Oboje się decydują na te relacje, tyle że ten żonaty chyba bardziej winny , bo zdradza!!!

 • Gość pisze:

  Trafił swój na swego, obecna żona niestety do pięt nie dorasta poprzednim partnerkom oczywiscie pod względem urody. Ale o gustach się nie dyskutuje… natomiast widać, że jego więź z dziećmi prawie żadna, z córką kiepski kontakt, o chorego syna też nie bardzo dbał i nawet żałoby nie potrafi uszanować… szkoda słów

  • Gość pisze:

   Uroda nie jest najważniejsza. Miłość, umiejętność bycia ze sobą na dobre i na złe. Odpowiedzialność.

 • Gość pisze:

  Przecież ten Rzezniczak to głupek po co dziecku mieszać w głowie jak za chwile będzie inna chętna chociaż dziwie się bo koleś mikry

 • Gość Bernadetta pisze:

  Co te piękne dziewczyny widzą w czymś takim jak ten bezduszny facet

 • GośćAga pisze:

  Kasa kasa następna też jest w ciąży dziwię się tym paniom nie.patrzą na jego przeszłość zwiernośćią to u niego na bakier

 • Gość pisze:

  W każdym zakontku po dzieciątku ,piękna dziewczyneczka ,ta nowa miłość kasy potrzebuje a nie rodziny,

 • Gość pisze:

  Ale śliczna dziewczynka
  …..

 • Gośćhaha pisze:

  O co chodzi z tym Rzezniczakiem? Taki niewygledny gostek, a drzwi sie za kobitami nie zamykaja. Doslownie jedna przez druga wala do niego. Moze to mistrz intelektu? Chociaz nie sadze…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×