Kiedy usłyszymy piosenkę Edyty Górniak na Eurowizję 2016? Znamy datę premiery

Edyta Górniak Grateful Eurowizja 2016

Edyta Górniak Grateful Eurowizja 2016

Data premiery piosenki Edyty Górniak Grateful na Eurowizję 2016

Dawno Eurowizja nie dostarczała nam tylu emocji, co w tym roku. Wszystko za sprawą udziału Edyty Górniak. Gwiazda w ubiegłym tygodniu wyraziła chęć reprezentowania Polski w konkursie, a wczoraj, w ostatniej chwili, zdecydowała się wysłać utwór na preselekcje. Radosną informację przekazała podczas wywiadu dla RMF FM.

Zobacz: Mamy kreacje Edyty Górniak na Eurowizję 2016! W której powinna wystąpić w Szwecji?

Piosenka Edyty Górniak na Eurowizję 2016 to Grateful. Wszystkie informacje na temat utworu są owiane tajemnicą. Jastrząb Post dowiedział się, że premiera eurowizyjnego hitu odbędzie się najprawdopodobniej 14 lutego w Krakowie na koncercie Love2Love.

Koncert w Krakowie zamknie jubileuszową trasę, dlatego będzie wyjątkowy. Nie tylko ze względu na dzień, w którym się odbędzie, ale też niespodzianki, jakie Edyta przygotowała dla publiczności. Jedną z nich jest premiera piosenki na Eurowizję – zdradza nasze źródło

Kraków staje się dla Edyty ważnym miejscem nie tylko ze względu na finał największej w jej karierze trasy koncertowej. Gwiazda zdecydowała się przeprowadzić do stolicy małopolski na stałe.

Zobacz: Rewolucyjne zmiany w życiu Edyty Górniak. Co z Allanem?

Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

2016 rok zapowiada się jako rok ogromnych zmian w życiu artystki. Kto wie, może w maju wywalczy dla Polski pierwsze zwycięstwo w historii Eurowizji? Zanim poznamy odpowiedź na to pytanie, przed nami Krajowe Eliminacje 2016, w których Edyta zmierzy się z innymi artystami. Przypomnijmy, że swoje piosenki na preselekcje zsłosili także Szymon Wydra, Michał Szpak, Margaret i Kasia Nova.

Zobacz: Wiemy, kto zgłosił się na Eurowizję 2016!

Edyta Górniak w Krakowie zaśpiewa Grateful - piosenkę na Eurowizję 2016

Edyta Górniak w Krakowie zaśpiewa Grateful – piosenkę na Eurowizję 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×