Szukaj

Edyta Górniak o powrocie do Polski: „Okazał się dla mnie szalenie bolesny”. Co zraniło ją najbardziej? [WIDEO]

Gdzie mieszka Edyta Górniak? Gwiazda zdradziła, że jej powrót z Los Angeles do Warszawy okazał się bolesny na tyle, że nie zdecydowała się wynająć jednego mieszkania. Zobacz, co zdradziła w rozmowie z naszą reporterką.
Edyta Górniak USA

Edyta Górniak USA

Edyta Górniak w 2018 roku wróciła z Los Angeles do Polski. Obecnie gwiazda najwięcej czasu spędza w Warszawie, gdzie realizuje kolejne projekty zawodowe, ostatnio kręci zdjęcia do nowego programu TVN-u. Już w październiku swoją premierę będzie miało reality-show My Way, które w całości poświęcone będzie diwie.

Zobacz: Edyta Górniak chciała skorzystać z zamrożonych jajeczek innej gwiazdy! Gwiazda zdradziła nam swoją tajemnicę [WIDEO]

Gdzie mieszka Edyta Górniak? Bolesny powrót z Los Angeles

Choć Edyta ma w Polsce wierną publiczność, rodzinę i przyjaciół, to nie ukrywa, że do pełni szczęścia brakuje jej tego, co najważniejsze dla większości osób – miłości. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zapewniła, że dopóki nie trafi na mężczyznę swojego życia, będzie mieszkać w hotelach i u zaufanych osób, takich jak jej asystentka Magda, bowiem nie chce wynajmować apartamentu kojarzącego się jej z domem, czyli miejscem tętniącym życiem. Artystka nie ukrywa, że właśnie z tego powodu jej powrót z Ameryki do Polski okazał się „szalenie bolesny”:

Ja mam takie miejscówki po całej Polsce i moje rzeczy są rozłożone w rożnych miejscach. Nie jestem przywiązana do końca do żadnego z tych miejsc. Trochę dlatego, że nie pozwala mi na to tempo życia. Ten powrót z Los Angeles do Polski okazał się dla mnie szalenie bolesny. I tak naprawdę zamieszkanie w jednym miejscu, które stanowić by miało dom, okazuje się na dzisiaj moim wrogiem. Dopóki tam nie pojawi się osoba, która będzie współtworzyć ten dom, to ja wolę unikać pomieszczenia, które przypomina dom. Jestem raczej w hotelach, czasami pomieszkuję u mojej asystentki. No nie pod namiotem, ale mam taki etap w życiu, że jestem tak mocno wewnętrznie rozczarowana relacjami, że wolę na tym etapie unikać czegoś, co przypomina dom, ale nie jest tak naprawdę tym domem. Doganiają mnie wtedy smutne wnioski.

Edyta przeżyła w swoim życiu mnóstwo rozczarowań, jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Mimo to nie traci w wiary i liczy, że jeszcze kiedyś znajdzie kogoś, kto pozwoli jej się zatrzymać:

Jeśli się pojawi właściwa osoba, to ja się wtedy zatrzymam. Nie chodzi o to, że przestanę pracować, ale jeśli będzie właściwa osoba, to się wtedy zatrzymam.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka na Balu TVN 2019. Padły poruszające słowa, zadedykowano mu szczególny utwór [WIDEO]

Edyta Górniak o ciąży Joanny Krupy i zamrożonych jajeczkach:


Edyta Górniak - Big Brother

Edyta Górniak - Big Brother

Edyta Górniak - Big Brother 2

Edyta Górniak - Big Brother 2

Edyta Górniak na Balu TVN 2019

Edyta Górniak na Balu TVN 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×