Dagmara Kaźmierska robi sobie przerwę od „Królowych życia”? W obsadzie pojawi się nowa bohaterka

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska to największa gwiazda show TTV Królowe życia, w którym wkrótce pojawi się nowa, równie barwna postać. Kto dołączy do obsady i co dalej z największą gwiazdą show?

Dagmara Kaźmierska to uwielbiana bohaterka programu Królowe życia i niezaprzeczalnie jego największa gwiazda. Pokochały ją tysiące widzów, którzy uwielbiają jej ogromne poczucie humoru, dystans i sposób bycia. Zgromadziła również ponad milion fanów na Instagramie, co jest jednym z najlepszych wyników w polskim show-biznesie.

Kaźmierska prowadzi naprawdę luksusowe życie, tak, jak przystało na „królową życia”. Samochody, drogie ubrania, wakacje w najpiękniejszych miejscach na ziemi… To właśnie jej codzienność! Dlatego idealnie wpisała się w format. Do tego niewyparzony język, ale tez dobre serce, sprawiły, że trudno jest przejść obok niej obojętnie. Kiedy jeden z fanów zapytał, skąd ma tyle pieniędzy, odpowiedziała w swoim stylu:

Na żebry chodzę.

A tak naprawdę Kaźmierska ma kilka źródeł utrzymania. Prowadzi własny butik z luksusową odzieżą. Oprócz tego dostaje sowitą gażę za udział w programie Królowe Życia i sponsorowane posty w mediach społecznościowych. Nieoficjalnie mówi się, że za jeden wpis dostaje nawet 50 tys. zł. Została także poproszona przez TIDAL o stworzenie własnej playlisty. Teraz wszyscy mogą posłuchać tej samej muzyki co ona. Wystąpiła też w teledysku, gdzie towarzyszył jej Conan. Wszystkie dochodowe projekty wynikają z jej popularności, więc tak naprawdę trudno oszacować, ile dał jej program TTV.

Królowe życia z nową bohaterką. Co dalej z Dagmarą Kaźmierską?

Właśnie oglądamy 10. sezon kolorowych bohaterów show TTV. Fani nie wyobrażają sobie go bez Dagmary. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, w kolejnej odsłonie pojawi się nowa bohaterka, która ma szansę namieszać tak samo mocno jak Kaźmierska.

Kandydatka na jej miejsce już dawno jest wybrana. Ma równie barwną osobowość, ciekawą historię i syna influencera – mówi źródło Jastrząb Post.

Nie wiadomo także, czy Dagmara nie zdecyduje się na przerwę od słynnego show.

Niewykluczone, że nie wystąpi w kolejnym sezonie – zdradza nam osoba związana z programem.

Nie jest do końca jasne, czy Dagmara zrobi sobie przerwę, czy też już na dobre zniknie z programu, który przyniósł jej tak niesamowitą popularność. Przypomnijmy, że oprócz niej show wylansowało także parę gejów, którzy jak i Kaźmierska dorobili się dzięki występowi w formacie niemałej grupy fanów. Oni jednak już na zawsze pożegnali się z widzami. Czy mama Conana pójdzie w ich ślady i skupi się na działalności w sieci? To się jeszcze okaże, ale raczej ciężko wyobrazić sobie flagowy format TTV bez udziału najpopularniejszej uczestniczki.


Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski w Dzień Dobry TVN

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski w Dzień Dobry TVNDagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski w Dzień Dobry TVN

Dagmara Kaźmierska: urodziny. Niespodzianka od Conana

Dagmara Kaźmierska: urodziny. Niespodzianka od Conana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×