Caroline Derpieński o latach dzieciństwa: „Bardzo się nade mną znęcali. Bili mnie w toalecie”. Nieomal doszło do tragedii [WIDEO]
![Caroline Derpieński o latach dzieciństwa: „Bardzo się nade mną znęcali. Bili mnie w toalecie”. Nieomal doszło do tragedii [WIDEO]](https://i.wpimg.pl/800x450/jastrzabpost-pl.wpcdn.pl/img/2023/05/z-15.jpg)
Caroline Derpieński o hejcie

22-letnia Caroline Derpieński przyleciała z USA do Polski i wywołała sensację. Jej kontrowersyjne wypowiedzi nie spodobały się tysiącom internautom. Wschodząca gwiazda w kolejnych wywiadach, raz po raz, opowiadała o tym, jak wiele zarabia, co było wręcz ostentacyjne.


Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z Caroline podczas eventu poświęconego walce z hejtem. Tym razem modelka była poważniejsza. Otworzyła się przed nami i opowiedziała o próbie samobójczej. Co skłoniło ją do targnięcia się na życie?
Caroline Derpieński miała próbę samobójczą. Przez co przeszła?
Przyszła modelka w latach młodości była dręczona i bita przez rówieśników.
Tak, miałam próbę samobójczą, ale to przez niezrozumienie rówieśników w szkole. Bardzo się nade mną znęcali. Bili mnie toalecie – ujawniła.


Na kiepską kondycję miały wpływ złe relacje z matką.
A jeżeli chodzi o inne problemy, to też niezrozumienie ze strony mamy – dodała.
Jak sobie poradziła?


Psycholog. Też chodziłam do psychiatry. Przeprowadziłam dużo rozmów z odpowiednimi telefonami zaufania. Postanowiłam, że będę wspierać akcje charytatywne, takie jak dzisiaj. (…) Jestem otwarta na akcję „Stop Hejt” – wytłumaczyła.
Caroline podkreśla, że w Polsce zachowuje się dokładnie tak samo, jak w USA – tam nie wzbudza kontrowersji.

Jestem w Polsce taka, jaka jestem w Stanach. I w Stanach jest to zupełnie normalne. Mam koleżanki, które są bardziej otwarte, jeżeli chodzi o temat pieniędzy i drogich ubrań. W Polsce jest to jeszcze temat tabu. Przepraszam, że dzisiaj tak poważnie się wypowiadam, ale jestem dalej wstrząśnięta tym, jak chciano mnie zabić – powiedziała.
Na koniec zdecydowała się na odważną puentę:
Uważam, że Polska nie jest gotowa na osoby, które wprost mówią: „Udało mi się w życiu, nie będę z wami jeść kaszanki”.

Caroline Derpieński - 2020 rok



Caroline Derpieński - 2020 rok

Caroline Derpieński - 2022 rok

Za malo bili….Lac,lac I patrzec czy rowno puchnie.Czym sie tu szczycic,wiedzac ze dziadek w wieku swoich dzieci bzyka ich rowiesniczke….przerazajace,wspolczuje Twoim rodzicom,predzej czy pozniej bedzie placz jak brutalnie zostalas wykorzystana.😏😒🙄😬
Taki sukces to porażka , dno moralne i brak ambicji . Ślizgać się na dupie i jeszcze się tym obnosić . Żenada .
Nikt Cię do stołu nie zaprasza . I do Polski też nie .
Popieram. Nikt jej tu nie zaprasza
Obrzydliwy pustak .
Lepsza kaszanka niż stara kiełbasa .
Wole kaszankę niż być kur … ą starego dziada ! 🤮
Ja lubie kaszanke i nie czuje sie gorsza….to jest chore co ta dziewczyna gada.za to bym nie dala dupy 60letniemu facetowi kazdy ma swoje granice…ona w jedzeniu ja w moralnosci
Dobra kaszanka w cenie………….jej zycie jej wybor ale mnie odrzuca nie moja bajka