NewsyDoda zachwyca idealną sylwetką. Jaki jest jej sekret? "Zrezygnowałam z dwóch rzeczy"

Doda zachwyca idealną sylwetką. Jaki jest jej sekret? "Zrezygnowałam z dwóch rzeczy"

Dorota Rabczewska
Dorota Rabczewska
Źródło zdjęć: © KAPiF
05.02.2024 09:46, aktualizacja: 05.02.2024 10:48

Doda od lat imponuje nienaganną sylwetką. Zawdzięcza to ciężkiej pracy i odpowiedniej diecie. Teraz Rabczewska wyznała, z jakich produktów musiała zrezygnować, żeby czuć się ze sobą lepiej. Co odrzuciła piosenkarka? Zaskakujący wybór!

Doda to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Piosenkarka nie gryzie się w język i choć jej wypowiedzi często uznawane są za kontrowersyjne, to Rabczewska tym się nie przejmuje, podkreślając swój nieszablonowy styl. Na polskiej scenie muzycznej zadebiutowała w 2000 roku i przez te wszystkie lata utrzymuje się na szczycie list przebojów. Niedawno ogłosiła zakończenie kariery.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Doda o zakończeniu kariery. Ostatnia trasa pełna fajerwerków

Już w zeszłym roku Dorota Rabczewska zapowiedziała, że po ostatniej wydanej płycie zamierza zrobić pożegnalną trasę koncertową. Piosenkarka powoli podsumowuje swoje życie sceniczne, gwarantując fanom koncerty na najwyższym możliwym poziomie.

- Jest to ogromna przyjemność, bo robię to głównie ze względu na to, żeby zobaczyć szok moich fanów pod sceną, że w Polsce da się zrobić coś niesamowitego i przede wszystkim da się zrobić coś, co zaskoczy - powiedziała niedawno w "Dzień Dobry TVN".

Dorota Rabczewska odstawiła alkohol. Zrezygnowała też z mięsa

Piosenkarka w niedawnym wywiadzie stwierdziła, że ma kilka postanowień na swoje zbliżające się 40. urodziny. Przede wszystkim chce zadbać o siebie i to zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. W tym celu musiała zrezygnować z dwóch produktów, które jej zdaniem mocno w tym przeszkadzały. Chodzi o alkohol i mięso. Dzięki odstawieniu tych dwóch produktów gwiazda ma czuć się dużo lepiej.

- Od dwóch, trzech lat bardzo mi zależało na tym, żeby dbać dużo bardziej o siebie. Całkowicie zrezygnowałam z alkoholu, jeszcze bardziej podkręciłam swój styl życia jeśli chodzi o dietę, rezygnacja z mięsa, praca nad psychiką do tego doszła. (…) I przygotowywałam się na te 40-ste urodziny tak, żeby naprawdę zaj***ście wyglądać od wewnątrz i od zewnątrz - powiedziała dla "Światagwiazd" Doda.

Doda o odstawieniu alkoholu i mięsa
Doda o odstawieniu alkoholu i mięsa© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także