NewsyDoda przyznała się do specyficznej choroby

Doda przyznała się do specyficznej choroby

Doda przyznała się do specyficznej choroby
Izabela Wodzińska
20.08.2015 15:30

Dziś o godzinie 19.00 rusza wielka wyprzedaż garderoby Królowej Popu. Z tej przyczyny Doda przyznała się, że choruje na poważną chorobę - nazwa się: ZBIERACTWO. W ten zabawny sposób chciała powiedzieć to, co już wszyscy wiemy - każda kobieta w swojej szafie ma za dużo ubrań.

Artystka jest bardzo podekscytowana pierwszą turą akcji - na portalu Lamoda znajdziecie prawdziwe modowe perełki. Doda zdecydowała się na "uwolnienie" ubrań z jednego, kardynalnego powodu: niebawem zamieszka w nowym apartamencie z Emilem Haidarem i uznała, że czas na letnie porządki i "wyprzedaż garażową".

Kochani, przeprowadzając się do nowego mieszkania z moim narzeczonym stanęłam przed, z góry skazanym na porażkę, WYZWANIEM: przetransportować cała swoją garderobę .....emocji dodawał również fakt, iż w większości swoich rzeczy pokazałam się światu TYLKO RAZ! Jak zatem miałam zrobić sprawiedliwą selekcję?!!!??????????? Nie ukrywam również, że choruje na zbieractwo ? to poważne schorzenie utrzymujące w przekonaniu, że wszystko się jeszcze kiedyś "przyda". Na szczęście życie zmusiło mnie do pożegnania się z moimi perełkami ??? i kierując się iście szlachetną miłością postanowiłam, na nowej drodze życia, zamieszkać w mieszkaniu... NIE W GARDEROBIE? JUŻ DZIŚ o 19-stej będziecie mogli skorzystać z mojej decyzji. Razem z La modą robię wyprzedaż podzieloną na 3 tury. DZIŚ RUSZA PIERWSZA? - napisała Doda

Doda nosiła już projekty od Louis Vuitton, Yves Saint Laurent, Prady czy Valentino. Jak twierdzi piosenkarka niektóre ubrania były noszone tylko raz. W ofercie znajdą się też buty, w których wystąpiła w teledysku "Nie pytaj mnie".

Doda na Eurowizji 2016? Gwiazda chciała reprezentować Polskę w 2015 roku z piosenką "Not Over You"
Doda na Eurowizji 2016? Gwiazda chciała reprezentować Polskę w 2015 roku z piosenką "Not Over You"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także