Doczekała się! Kendall Jenner po raz pierwszy na okładce amerykańskiego "Vogue'a". Lansuje najgorętsze wiosenne trendy

Doczekała się! Kendall Jenner po raz pierwszy na okładce amerykańskiego "Vogue'a". Lansuje najgorętsze wiosenne trendy

Kendall Jenner Vogue 2016
Kendall Jenner Vogue 2016
Ewa Kamionowska
24.03.2016 10:15

Co prawda kwietniowe wydanie amerykańskiego "Vogue'a" ma już swoją okładkową gwiazdę i jest nią Rihanna (zobacz więcej), co jednak stoi na przeszkodzie, aby w tym samym miesiącu wylansować jeszcze inne gorące nazwisko?

Mowa o Kendall Jenner, która jest gwiazdą specjalnej edycji "Vogue'a" przygotowanej dla subskrybentów z Nowego Jorku i Los Angeles. Modelka pozuje do zdjęć Mario Testino, tego samego, który fotografuje brytyjską rodzinę królewską. Na okładce, w stroju od Proenza Schouler, pokazuje płaski brzuszek, a w środku magazynu można przeczytać opowieść, jak się zostaje królową social mediów.

Materiałowi o najpopularniejszej modelce z Instagrama towarzyszy sesja zdjęciowa. W ciuchach tak znanych marek, jak Chloe, Balenciaga, Alexander Wang, Dolce & Gabbana czy Michael Kors modelka lansuje najgorętsze wiosenne trendy: zwiewne, białe sukienki połączone ze sportowymi butami, motywy kwiatowe, paski, romantyczne retro.

To nie pierwszy raz Kendall w "Vogue'u". Wcześniej można było ją zobaczyć na pierwszej stronie francuskiej edycji pisma, a także brazylijskiej, japońskiej i chińskiej. Wszystkie okładki oraz zdjęcia z najnowszego wydania amerykańskiego "Vogue'a" obejrzycie w naszej galerii.

Kendall Jenner na okładce specjalnego wydania "Vogue'a"
Kendall Jenner na okładce specjalnego wydania "Vogue'a"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także