NewsyBeata Kozidrak wyeliminowała tylko jeden składnik, a kilogramy poleciały w dół

Beata Kozidrak wyeliminowała tylko jeden składnik, a kilogramy poleciały w dół

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak
Źródło zdjęć: © Instagram

07.03.2024 20:44

Beata Kozidrak wyrzuciła z diety tylko jeden składnik, dzięki czemu jej figura jest oszałamiająca. Gwiazda dzięki temu manewrowi pozwala sobie nawet na majonez, a kilogramy i tak lecą w dół. Warto wziąć z niej przykład?

Beata Kozidrak może pochwalić się jednym z najpotężniejszych głosów w historii polskiej piosenki rozrywkowej. Od lat jej fani podziwiają także jej kostiumy, które ostatnio prezentuje na coraz zgrabniejszej sylwetce. Wystarczyła drobna zmiana!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Beata Kozidrak chwali się zgrabną sylwetką

Gwiazda wyznała, że choć zwykle do zachowania figury wystarczał jej ruch podczas koncertów i niewielki wysiłek fizyczny podczas pływania czy jazdy na rowerze, ze względu na nadciśnienie musiała skorzystać z profesjonalnej pomocy w ułożeniu diety.

Beata Kozidrak stara się nie przekraczać 1500 kilokalorii dziennie. Ogromną uwagę wokalistka zwraca na śniadanie, które jest dla niej najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Musi być skomponowane tak, by dawało jej energię na kilka kolejnych godzin.

Dieta Beaty Kozidrak

Piosenkarka nie zamierza ograniczać swojej diety i nie chce wyrzucać z niej wielu produktów. Pozwala sobie nawet na jedzenie majonezu, a także ukochanego indyka w sosie żurawinowym z ziemniakami.

Na szczęście nie jestem łakomczuchem, nie jem zbyt wielu słodyczy, więc daję radę. Moje dania są eko, dostosowane do mnie. Ale jem wszystko, mój organizm sam mi mówi, na co ma ochotę - powiedziała dla Plotka.

Okazuje się, że jedyny składnik, jaki wyrzuciła Beata Kozidrak z diety, jest cukier. Słodycze mogłyby dla niej nie istnieć. Dzięki temu wokalistka nie dostarcza organizmowi pustych kalorii. Nic dziwnego, że jej sylwetka prezentuje się tak znakomicie.

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak© Instagram
Beata Kozidrak podczas koncertu
Beata Kozidrak podczas koncertu© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także