NewsyBasia Kurdej-Szatan chwali się nowymi kontraktami. Rozstanie z "M jak miłość", to nic przy tym, co teraz będzie robić

Basia Kurdej-Szatan chwali się nowymi kontraktami. Rozstanie z "M jak miłość", to nic przy tym, co teraz będzie robić

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w popularnym show Polsatu
Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w popularnym show Polsatu
Krystyna Miśkiewicz

14.12.2021 13:00, aktual.: 14.12.2021 13:24

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą niezwykle trudne tygodnie. Gwiazda jest bardzo aktywna w social mediach i nie raz zabierała głos w najbardziej kontrowersyjnych tematach. Ostatnio jednak nieco poniosły ją emocje i w wulgarny sposób wypowiedziała się na temat pracy Straży Granicznej. Pociągnęło to za sobą szereg bardzo poważnych dla aktorki konsekwencji. Najpierw sporą burzę w sieci rozpętali fani, później firma Play stanowczo odcięła się od języka pełnego wulgaryzmów. Następnie poinformowano, że wpisem zainteresowała się prokuratura.

Kolejna wiadomość była naprawdę krzywdząca dla jej fanów. Okazało się, że gwiazda znika z serialu M jak Miłość. Ostatni odcinek z jej udziałem wyemitowano 6 grudnia. Pracę w telenoweli stracił również jej mąż Rafał. Ulubienica Polaków na jakiś czas usunęła się w cień. Przeprosiła także za swój przepełniony emocjami wpis i po kilku tygodniach zaczyna wracać do show-biznesu.

Barbara Kurdej-Szatan zdradza plany na przyszłość

Sprawa wpisu Basi wywołała spory ferment wśród fanów i gwiazd show-biznesu. Otrzymała ona tyle samo wsparcie, co słów krytyki. Ostatnio do jej zachowania odniósł się także Kuba Wojewódzki, który stanął w jej obronie.

To, co spotkało moją serdeczną przyjaciółkę Basię Kurdej-Szatan… Mogę to powiedzieć śmiało: poniosło ją, bo pomieszały jej się sfery prywatne i publiczne, ale jak przyznasz, że to, co ją spotkało… Nie wiem, czy wiesz, najpierw wyrzucili ją z „M jak miłość”, później jej faceta z „M jak miłość” – powiedział Kuba.

Basia pomimo całego zamieszania dalej robi swoje, a wczoraj pojawiła się nawet na salonach. Zawitała na premierę książki, gdzie wszystkie aparaty skierowane były tylko na nią. Prezentowała się znakomicie i zdecydowała się też udzielić krótkiego wywiadu portalowi Pomponik. Wymijająco odpowiedziała jednak na pytanie dotyczące tego, czy została sprawiedliwie osądzana przez innych.

Nie będę oceniać innych ani tego, jak kto mnie osądzał. Każdy chyba wie, czy jest nieskazitelny, czy nie - mówiła.

Podkreśliła również, że otrzymała ogrom wsparcia od rodziny i znajomych i absolutnie nikt się od niej nie odwrócił. Opowiedziała także o planach zawodowych. Chociaż straciła pracę w telenoweli TVP, to ma dla fanów kilka niespodzianek. Regularnie można ją oglądać na deskach teatru, ale to nie wszystko, czym zaskoczy widzów.

Przede mną nowe spektakle i to nie będzie tylko jeden spektakl, a kilka. Będzie też emisja programu, który kręciłam w wakacje, będzie film ze mną w roli głównej- zdradza.

Wygląda na to, że fani Basi mogą być spokojni. Gwiazda nadal ma mnóstwo nowych projektów i nie załamała się po utracie pracy w TVP.

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe
Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe
Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe
Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także