8 marca: Pozwól sobie na marzenia! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

8 marca horoskop urodzeniowy

8 marca horoskop urodzeniowy

8 MARCA – NUMEROLOGICZNA 3

Człowiek przeg­ry­wa tyl­ko wte­dy, gdy sam uz­na­je swoją po­rażkę i re­zyg­nu­je z dal­szej wal­ki o spełnienie marzeń – Algida
 • Pozwól sobie na marzenia!
 • Czas na randki i spotkania z przyjaciółmi.
 • Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości.
 • Kreatywność i  twoje  dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

ZNANI URODZENI 8 MARCA

 • Ewa Ziętek (1953) – polska aktorka filmowa i teatralna
 • Aidan Quinn (1959 ) – amerykański aktor
 • Maciej Kuroń (1960) – polski kucharz, dziennikarz (zm.2008)
 • Piotr Borowski (1977) – polski aktor
 • James Van Der Beek (1977) – amerykański aktor („Jezioro marzeń”)
 • Andrzej Młynarczyk (1980) − polski aktor
 • Jadwiga Gryn (1984) – polska aktorka

HOROSKOP NA 8 MARCA

Kto urodził się dnia 8 marca – lubi sporty, jest muzykalny i łatwo się wzrusza.

Jest dość uparty i za swymi celami, jakie sobie nakreślił w życiu – idzie bez wahania, nie licząc się ze skutkami. Posiada zdolności organizacyjne i nietylko potrafi organizować tłumy lub wojsko, ale również umie nimi rządzić.

Lubi przygody i przejawia zamiłowanie do wszelkich sportów na powietrzu, co jednakie może mu grozić pewnymi niebezpieczeństwami – specjalnie w związku z końmi. Ma zdolności naśladowcze, okazuje zainteresowania artystyczne i lubi samotne rozmyślania.

Urodziny te dają zazwyczaj dwa typy.

Typ niższy, – t. j. człowiek nierozwinięty – to słaba istota, opanowana przez uczucia i namiętności, a nierzadko również i przez nałogi. Wykazuje bowiem niezwykłą wrażliwość na narkotyki i gdy raz podpadnie pod ich działanie – z wielkim tylko trudem może zostać uleczony. Taki człowiek nie rozwija w sobie wyższych zdolności i nie wykazuje specjalnych wartości.

Wyższy typ natomiast jest bardzo altruistyczny, obdarzony różnymi talentami i może osiągnąć wysoki stopień rozwoju. Jest to natura miłości, dążąca do połączenia się z drugą dusza.

Czego się strzec winien. Grożą mu niebezpieczeństwa spowodowane rywalizacją o względy kobiet. Dążenie zaś do celu, który jest obcy zarówno jego naturze jak i nieodpowiada jego zdolnościom – może go doprowadzić do życiowego załamania.

Jak wychować dziecko tak urodzone. Może ono okazywać brak inicjatywy, ustępując zbyt łatwo i dając się krzywdzić bez skargi swym towarzyszom. Wychowawcy winni na to zwrócić uwagę – inaczej takie dziecko w życiu późniejszym może okazywać brak zdecydowania i wytrwałości w walkach życiowych.

Należy używać wszelkich możliwych środków, aby rozbudzić w nim wiarę w siebie i w swe zdolności, pewność siebie i niepoddawanie się przeciwnościom.

Potrzebuje ono sympatycznego otoczenia, które by mogło ocenić jego subtelność i dobroduszność. Należy je przyzwyczajać do myślenia o przyszłości i do orientowania się w wydarzeniach życia praktycznego, zarówno jak i do liczenia się z groszem oraz przyuczać do systematyczności.

Andrzej Młynarczyk - Wielki Test o żywności

Andrzej Młynarczyk urodził się 8 marca 1980 roku


M jak miłość odcinek 1180, Tomek (Andrzej Młynarczyk)

M jak miłość odcinek 1180, Tomek (Andrzej Młynarczyk)

Andrzej Młynarczyk
Kocham Cię Polsko 2 - Andrzej Młynarczyk

Kocham Cię Polsko 2 - Andrzej Młynarczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×