10 października – horoskop dnia i numerologia na dziś! Jaki to będzie dzień dla Ciebie?

10pazdziernika

10 października – numerologiczna 2

Dzień spotkań i współpracy!

Numerologiczna dwójkanadszedł czas równowagi i spokoju. Wykorzystaj zdolność do analizy oraz postaw na współpracę z innymi, przyniesie to potężne efekty.

Unikaj pośpiechu i nie pozwól, żeby ktokolwiek wywierał na tobie presję.
Świetny dzień na współpracę kobiet i z kobietami, ponieważ dwa symbolizuje kobiecy aspekt.

 

„Nasze najgłębsze pragnienia są szeptem naszego prawdziwego ja. Musimy nauczyć się je respektować. Musimy nauczyć się ich słuchać.”

Sarah Ban Breathnach

Gwiazdy urodzone 10 października:

  • Danuta Stenka (1961)  polska aktorka
  • Anna Nowak polska aktorka, prezenterka telewizyjna ( Lady Gadżet)
  • Monika Kwiatkowska (1975) polska aktorka (” Dom” , „Miasto 44″,” Na dobre i na złe”)

Jakie są osoby urodzone 10 października według astrologii?

Urodzony 10 października jest pokojowo usposobiony, dowcipny – lubi sztukę i zna się na niej.

Pełen radości życia, beztroski, lubi wszystko co piękne, a zwłaszcza jest wielkim zwolennikiem muzyki. Nierzadko zdolności artystyczne łączą się w jego duszy z dużym poczuciem romantyzmu. Zwłaszcza darzy swa sympatią teatr i wszelkie przedstawienia; jest również wielkim zwolennikiem filmu.

Jest dowcipny i potrafi zręcznie wyśmiewać się z innych; posiada też duże zdolności krytyczne i może zostać krytykiem artystycznym.

Powodzenie czeka go nie tylko w zakresie sztuki, ale również może osiągnąć dobre rezultaty w handlu lub przemyśle. Zwłaszcza może mu się powieść wytwarzanie takich produktów, które maja związek z zabawami, rozrywkami, zmysłowością lub próżnością ludzką. W ogóle wszystko co służy do rozrywki lub zabawy innych może mu przynieść powodzenie. Usposobiony pokojowo — okazuje duże zdolności dyplomatyczne.

Skłonny jest do miłości platonicznej. Z wielką energią realizuje swe szerokie plany życiowe. Koleje jego życia zazwyczaj są zmienne.

Kobietę urodzona w tym dniu ożywia pragnienie miłości i życia rodzinnego. Być żoną i matką jest dla niej najwznioślejszym powołaniem i najlepszym zawodem. Gdy ma coś drogiego swego sercu co ukochała nad życie i co pochłania jej wszystkie zdolności i absorbuje jej uwagę – wówczas nic ją już na świecie nie interesuje i nie obchodzi. To też zazwyczaj wychowanie dzieci absorbuje ją w stopniu bardzo silnym.

Wady. Jak wspominaliśmy — człowiek w dniu tym urodzony, wyróżnia się swymi zdolnościami krytycznymi— ale trzeba też dodać, że w krytyce swej zbytnio się rozpędza i nierzadko krytykuje tylko dlatego, aby się przeciwstawić innym, tj. „szuka dziur w całym”. Nawet i wtedy, gdy sam nic nie potrafi poprawić i zmienić na lepsze — gani istniejące porządki i prawa.

Czego się strzec winien? Dzięki temu, że zbytnio już jest beztroski w swych poczynaniach życiowych, a również i niedbałym w sprawach pieniężnych – może zostać narażony na dotkliwe straty.

Monika Kwiatkowska urodzona 10 października 1975

Monika Kwiatkowska urodzona 10 października 1975


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×