Jedyne, za czym bardzo tęsknie to "Mała czarna" i gdyby miała wejść na ekran to ja bym wróciła bardzo chętnie. Uwielbiałam tę pracę! T0 było dla mnie wymarzone miejsce w telewizji. Teraz nie bardzo widzę dla siebie miejsce - powiedziała Ola Kwaśniewska serwisowi AfterParty.pl
Pamiętacie Olę w "Małej Czarnej"?