Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Jennifer Lopez nawet na obiedzie z dziećmi i kochankiem wygląda jak lalka! Tylko co się stało z jej perfekcyjnym brzuchem? [ZDJĘCIA]

Jennifer Lopez ciąża


Jennifer Lopez jest w ciąży?

Jennifer Lopez jest w ciąży?! Takie rewelacje od rana pojawiają się na łamach amerykańskich portali plotkarskich, a wszystko za sprawą ostatnich zdjęć.

Paparazzi przyłapali cudną J.Lo na obierze z dziećmi i ukochanym Alexem Rodriguezem. Lopez zachwyciła modną stylizacją i świetnym lookiem, ale tym razem w centrum uwagi nie były drogie dodatki czy zgrabne nogi wokalistki, a jej… zaokrąglony brzuszek! Czyżby 48-letnia latynoska seksbomba zdecydowała się na powiększenie rodziny? Od dawna plotkuje się, że straciła głowę dla ukochanego, z którym planuje wkrótce pobrać się.

Jennifer uważa, że Alex to ten jedyny. Nie wyklucza dziecka, ale w jej wieku to już raczej niemożliwe, więc w grę wchodzi tylko adopcja – czytamy na łamach Hollywood Life.

Patrząc na gwiazdę, która jeszcze kilka dni temu nie stroniła od alkoholu na imprezach i wyginała się podczas swojego show jak zawodowa tancerka, ciężko uwierzyć w te rewelacje. Wystający brzuch to raczej efekt tylko i wyłącznie obfitego lunchu, na który artystka pozwoliła sobie w przerwie od pracy.

Jennifer Lopez w nowej fryzurze i codziennych ciuszkach również wygląda jak demon seksu! Sami zobaczcie te zdjęcia!

Jennifer Lopez jest w ciąży?

Jennifer Lopez jest w ciąży?

Jennifer Lopez jest w ciąży?

Jennifer Lopez jest w ciąży?

Jennifer Lopez czy Rihanna? Która bardziej pasuje do Drake’a?Komentarzy: 6


Gość | 28 września 2017, 16:03

Haha faktycznie wysadziło ją strasznie duży ten brzuch.A po drugie jak nawet jest w ciąży to stać ją niech sobie robi dzieci ile chce.Takich pierduł się dopatrują że masskra.Wy się lepiej zainteresujcie biedą i dziećmi w Polsce


Gość | 28 września 2017, 14:35

Jesli to jest duzy brzuch to autorka tego tekstu ma chybagoraczkę.


Gość | 28 września 2017, 12:10

Pani Jastrzębska niech popatrzy na swój brzuch.


Gość | 28 września 2017, 08:18

była na obiedzie na jadła się i brzuch trochę odstaje. gwiazdy to już id razu są w ciąży…


Masakra | 28 września 2017, 06:06

A ja widzę kobietę po 40 która urodziła bliźnięta a figurę ma doskonałą. Pani Jastrzębska widzi problem którego nie ma


Gosia | 27 września 2017, 23:10

Oj no w sumie brzuch troszkę odstaje, to aż dziwne jak się na nią patzry, bo zawsze wydawał mi się tak płaski… No ale parę ćwiczeń, IQacai do pomocy i brzuch powinien wrócić do dawnej formy.


Dodaj komentarz
×