Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Rozebrane finalistki Miss Polski 2017 walczą o koronę najpiękniejszej! Urodowy zawrót głowy!Miss Polski 2017 – wszystkie kandydatki

Podczas dzisiejszego wieczoru główna uwaga panów zwrócona jest na najpiękniejsze Polki, które w niedzielny wieczór – 3 grudnia  walczą o upragnioną koronę Miss Polski! Kandydatki do korony rozpoczęły już finałowe zgrupowanie w Nowym Sączu.  Finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej na wielkiej gali w Krynicy Zdrój.

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody.

Od ponad 25 lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej Polki – zapewniają organizatorzy konkursu

Kilka dni temu na zgrupowaniu finalistek Miss Polski 2017 odbyła się wyjątkowa uroczystość. Tego dnia sześć z nich spotkało ogromne wyróżnienie w postaci pierwszych tytułów komplementarnych. Po kilku miesiącach obserwacji, zakończonej weryfikacją podczas ostatnich dni zgrupowania, przyznane zostały następujące tytuły:

– Miss Foto 2017, którą została Natalia Kowalczyk

– Miss Gracji i Elegancji 2017, tytuł ten przypadł Marcie Pałuckiej

– Miss Mediów Społecznościowych, tu najlepsza okazała się Karolina Źródłowska

– Najlepszą Modelką tej edycji Miss Polski, głosami internautów, została Angelika Kitlas, zaś zgodnie z głosowaniem samych finalistek tytuł Miss Przyjaźni powędrował do Katarzyny Sikory.

Emocje jednak sięgną zenitu podczas wielkiej gali, która już dziś. Już niebawem poznamy nową Miss Polski 2017, a także cztery wicemiss.

Gwiazdy na gali Miss Polski 2017: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz

Mister Suprnational 2017: Wszyscy kandydaci bez koszulek! Ale ciacha!

Już wiemy która światowa piękność zdobyła koronę Miss Supranational 2017! Polka nie przyniosła wstydu! [ZDJĘCIA]Komentarzy: 3


Gość | 5 grudnia 2017, 22:11

Przeciętne ???


XXGość | 4 grudnia 2017, 13:35

czy w tych majteczkach to one mają podpaski?. wygląda to okropnie.


Gość | 3 grudnia 2017, 23:33

Ojej…a piersi nie domku zostawiły?


Dodaj komentarz
×