Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Niby w pracy, a wciąż na wakacjach. Marcelina Zawadzka wie jak korzystać z życia!

Marcelina Zawadzka w Bake Off Ale ciacho


Marcelina Zawadzka na planie Bake Off

To, że jest w pracy, wcale nie oznacza, że nie może się dobrze bawić. Marcelina Zawadzka połączyła przyjemne z pożytecznym i na planie Bake Off – Ale ciacho! Gwiazda, która przygotowuje się teraz również do nowej roli w The Voice of Poland, postanowiła wykorzystać okazję i okoliczności, by zażyć jeszcze odrobinę wakacyjnego relaksu.

Marcelina Zawadzka na imprezie Bake Off. Jej spodnie pokochacie albo wręcz przeciwnie

Gdy zdjęcia do Bake Off odbywały się nad zalewem Zagrzyńskim, Zawadzka w każdej chwili mogła wskoczyć do wody, co też z przyjemnością wykorzystywała. Jak donosi Fakt, gwiazda w każdej wolnej chwili zakładała bikini i w towarzystwie aktorki, Kasi Kołeczek, udawała się wprost do chłodnej, orzeźwiającej wody. W takie upały, nic dziwnego, że obie panie chciały zaznać nieco ukojenia od palącego słońca! Na opublikowanych przez tabloid zdjęciach widać Zawadzką w odważnym stroju kąpielowym, bez makijażu, w nieporządnej fryzurze i z szerokim uśmiechem na twarzy.

Trudno się zresztą dziwić, że Marcelina korzysta z każdej sekundy, w której może się zrelaksować. Jej grafik jest ostatnio naprawdę napięty i nie ma w nim miejsca na sierpniowe, wakacyjne lenistwo. Konferencje prasowe, nagrania do programów, plany zdjęciowe, imprezy… Wbrew pozorom to wszystko jest naprawdę męczące i należy jej się trochę odpoczynku!

Gwiazdy THE VOICE OF POLAND promują ósmy sezon! Piękna Marcelina Zawadzka i Michał Szpak w kapeluszu debiutują w nowych rolach

Marcelina Zawadzka na imprezie Bake Off

Marcelina Zawadzka na imprezie Bake Off

Marcelina Zawadzka - Fashion Week Berlin 2017

Marcelina Zawadzka – Fashion Week Berlin 2017

Czy Marcelina Zawadzka jest seksowna?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×