Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Anna Głogowska po raz pierwszy komentuje swoje odejście z Tańca z gwiazdami: „Słyszałam uwagi od Pani Niny”

Anna Głogowska


Anna Głogowska o rozstaniu z „Tańcem z gwiazdami”

5. edycja „Tańca z gwiazdami” już wiosną tego roku, ale atmosfera wokół show jest gorąca. Nie tylko za sprawą kolejnych nazwisk, które mają pojawić się w programie, ale także dlatego, że zmieni się para prowadzących. Z ekipą pożegnała się Anna Głogowska, której produkcja podziękowała za współpracę i oświadczyła, że czas na zmiany. Tancerka od dawna czuła, że nadejdzie ten moment, ale pomimo tego bardzo przeżyła tę informację, ale powoli oswaja się tą myślę.

Doceniam, że nie trzymano mnie dłużej w niepewności i że nie dowiedziałam się o tym z internetu. Nie ukrywam, że na początku było mi bardzo źle. Ale teraz już jest lepiej. Myślę, że rzeczywiście nadszedł czas na zmiany – tak, jak mi powiedziano. To było dziesięć lat mojego życia – mówi w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Do jej zwolnienia przyczyniła się Nina Terientiew, która jest nazywana Królową Polsatu i to od niej zależy, kto wystąpi w danym show czy zagra w serialu. Była prowadząca nie ukrywa, że była wzywana do niej na dywanik.

Nie wiem, co Pani Nina Terientiew o mnie myśli. Telewizja rządzi się swoimi prawami, usłyszałam tylko, że czas na zmiany i tyle. Słyszałam uwagi od Pani Niny, ale to wydaje mi się oczywiste – twierdzi

Nie cichną spekulacje na temat nowej prowadzącej. Początkowo mówiło się, że miejsce Ani ma zająć Tatiana Okupnik, a teraz w kuluarach plotkuje się o Agnieszce Kaczorowskiej, ale to jedynie domysły.

Jeśli chodzi o Agnieszkę Kaczorowską – jeszcze nie wiadomo, czy to ona będzie prowadziła Taniec z gwiazdami, czy jednak jakiś zawodowiec. Ale ona jest naprawdę świetna, umie pracować z mikrofonem – dodaje Ania

Czekamy na kolejne informacje odnoście tanecznego show. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że w programie zatańczą: Dorota Chotecka, Elżbieta Romanowska, Izu Ugonoh i Kasia Sankiewicz.

Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz

Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz

Anna Głogowska już nie poprowadzi "Tańca z gwiazdami"

Anna Głogowska już nie poprowadzi „Tańca z gwiazdami”

Anna Głogowska już nie poprowadzi "Tańca z gwiazdami"

Anna Głogowska już nie poprowadzi „Tańca z gwiazdami”Komentarzy: 3


Gość | 4 marca 2016, 20:34

Sykut Tv Polsat bierze bo pewnie tania jest skoro wszędzie się wciska.. A Kaczorowska wgl nie nadaje się do prowadzenia show.


Gość | 17 stycznia 2016, 11:25

Nigdy w zyciu Stankiewicz,ona jest dziwna,sprawia wrazenie,ze jej mozg nie pracuje!!!!!!!


Gość | 11 stycznia 2016, 13:10

S-T-A-N-K-I-E-W-I-C-Z ……Stankiewicz !!! ludzie ….


Dodaj komentarz
×